Skocz do zawartości
Nerwica.com

BAKLOFEN (Baclofen Polpharma/ Sintetica, Lioresal Intrathecal)


Kalebx3 Gorliwy

Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      28
    • Nie
      4
    • Zaszkodził
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Majalis, tak, baklofen może być pomocny w zmniejszeniu/ograniczeniu potrzeby sięgania po różne używki, nie tylko alkohol. Radziłbym Tobie odwiedzić dobrego lekarza psychiatrę który specjalizuje się w uzależnieniach, najlepiej w miarę młodego (mój dr ma ok 40 lat i jest stosunkowo otwarty na nowe leki i metody), który rzetelnie wytłumaczy Ci jak działa baklofen, oraz jakie jest ewentualne ryzyko jego stosowania.

Bo jak mogłaś wyczytać choćby z mojego posta powyżej, baklofen ma pewne właściwości 'rekreacyjne' w wyższych dawkach i istnieje ryzyko że Twój syn mógłby to prędzej czy później odkryć i po prostu zacząć tego leku nadużywać dla osiągnięcia przyjemnego stanu. Dlatego np. nie powinien nigdy mieć więcej niż jednego opakowania na dany okres czasu, jeśli mieszka z Tobą powinnaś osobiście wydawać mu przepisaną dawkę itd. Takie jest moje zdanie, oczywiście lekarz doradzi (powinien) jak uważa. Mimo pewnego ryzyka uważam że naprawdę warto spróbować, sam jestem alkoholikiem, przez pewien czas także nadużywałem baklofenu ale mi przeszło i stosuję już dawki zalecone przez lekarza. I naprawdę są efekty, pociąg do alkoholu bardzo wyraźnie zmniejszony, często zupełnie zanika, a przy okazji człowiek staje się spokojniejszy, mniej nerwowy i pobudliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytrynka84, mogę tylko mówić za siebie, i w moim wypadku pomógł. Ale jak z każdym nałogiem, żadna terapia czy wspomaganie nie będzie skuteczne jeśli nie wykaże się odrobiny silnej woli i tak naprawdę wcale nie zamierza się zaprzestać używania czy choćby ograniczenia. Baklofen ma też to do siebie że przyjemnie rozluźnia, uspokaja, i choćby samo to zmniejsza w człowieku ochotę sięgania po używki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łączyć można. Uspokaja? Hmmm. Zależy co znaczy dla kogo uspokojenie. Mnie pomagało, gdy byłem spięty, zmęczony, ze sztywnymi mięśniami. Fajny lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy baklofen może zastąpić clona lub inne benzo? Czy działa uspokajająco i przeciwlękowo tak jak benzo? Czy psychiatra przepisze mnie go zamiast clonów? I jeszcze jedno: czy można go łączyć z haloperidolem?

 

Nie wiem czy da radę baklo zastąpic akurat clona, ale działa dość podobnie do benzo więc moim zdaniem może coś z tego wyjść. Na mnie zdecydowanie działa uspokajająco i przeciwlękowo porównywalnie do benzo, chociaż nie aż tak dobrze na pewno. Czy psych przepisze, to wie tylko on, ale jeśli można łączyć haloperidol z clonami to moim zdaniem nie ma przeciwwskazań żeby łączyć z baklo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z niemczech, dlatego nie umiem tak dobze pisac.

Tak jak wyglonda, baclofen nie jest tylko antideprssivny.

Pomaga wszystkim alkoholikom pszestac z alkoholem,

pozatym wszystcy narkomanie przestajol brac narkotiki.

 

Niema juz nikt patentu na to medicine bo jast za stara.

I dlatego pharma lobby walczy pszeciwko dopuszczenia jako lekarstwo pszeciwko alkoholzmie.

 

Baclofen jest mniej szkodliwy niz aspirina.

Tez pszestalem pic dzienki baclofenie.

 

Tutaj mozna zamuwic baclofen bez rezepty,

polecam bardzo artykuł...

 

https://translate.google.de/translate?hl=de&sl=de&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fmotherboard.vice.com%2Fde%2Fread%2Fselbstverstaendlich-gibt-es-im-deepweb-auch-das-anti-sucht-mittel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: - moja mina to przeczytaniu tego posta :D W sumie to popieram tezę, że polski język jest trudny i w ogóle na chooj tyle cackania się z tą ortografią, jakby to była jakaś różnica czy pisze się ó czy u :P

Na czarnym rynkó baclofen moszna kópić połowę taniej nirz te 12 ojro plós wysyłka nie wiadomo skont. W naszym kraju to zaraz paracetamol będzie na receptę. Kurde, zasrany akodin powodujący uzależnienia można kupić ot tak, a piracetam czy hydroksyzynę już nie. 100 lat za czarnuchami jesteśmy. Przepraszam - za afro-amerykanami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz się raz skaleczyłem (prawdopodobnie )chińskim MXE i do dzisiaj się jeszcze męczę z depresjami i lekami . Za darmo od chinoli nie wezmę ( choćby mi i dopłacali ) > NIC , czego w aptece nie uświadczę . Pier-dolę , jakiś może być zanie-czyszczony , jak to jeba-ne MXE z hu-jowej analizy chemicznej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, dokładnie, jeszcze jak słyszę, że dla nas rabat 50% to już w ogóle coś tu śmierdzi. Może sprowadzają jakieś lewe gówno, w którym oprócz baclofenu jest jakieś dziadostwo, potem człowiek to bierze, bierze... i musi brać do usranej śmierci, żeby chińczyki na tym kasę robiły :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx, czytałem Twojego posta z dalekiej przeszłości na pierwszej stronie, mozesz napisac na co dokladnie Ci pomógł ten baclofen, czy juz w perspektywie czasu masz inne zdanie może na temat tego leku.

Ja ostatnio 2,5mg olanzapin, wydaje mi się to odpowiednia dawka, ale zastanawiam się nad dorzuceniem czegoś stricte lękowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polacy pijol prawie tyle jak ruski, na was dobrze zarobie.

jak pujdziecie do lekaza i u was taniej kupicie, strace polski buisness.

 

poza baclofen mozna w silkroad zamuwic wszystkie leki.

jest jak ebay , so oceny dla wszystkich spszedawcuw.

 

to musicie zainstallowac...

 

https://www.torproject.org/

 

specialny tajny browser, a to jest url...

 

http://silkroad6ownowfk.onion/

 

zaplacic prosze wlutol bitcoin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×