Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

czarnobiała mery, wiesz co :/ nie chcę o tym mówić, ale wiem że do facetów inaczej się zachowuje tak jakbym wszystkich podrywała :/ to w zależności z kim rozmawiam, potrafię być śmiała, czasem przeklnę, taka kumpela. To odwrotność jak się zachowuję w stosunku do kobiet. Oczywiście zdarzają się wyjątki. Jest różnica znaczna w moim zachowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka ...ja wrociłam dzis szybciej z roboty az godzine :P zrobiłam dobry obiadek teraz chill, M pojechal w pilke pokopac

ogolnie nie jest zle, ide pranie na dwor powiesic

 

-- 21 maja 2014, 17:00 --

 

czarnobiała mery, ja tez nie potrafie podrywac facetow jesli nie widze z jego strony inicjatywy a zreszta juz zapomniałam co to podryw... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :****

 

Ja kosiłam aż kosiarka się zagrzała, więc 1h przerwy, na moje szczęście :mrgreen:

 

-- 21 maja 2014, 17:25 --

 

Gimnastyka niezła, pot się ze mnie leje :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie ludziska, mialem juz luz w nerwicy zaczynalem na nia nie zwracac uwagi, bylo super trwalo to chyba miesiac, w tym czasie nie chodzilem na terapie bo mialem cala mase spraw do zalatwiania. Poszedlem na terapie i przypomnialem sobie o objawach i znowu wrocile te cholerne napiecia, a bylo juz calkiem nizle.

Duza byla poprawa. Dodatkowo od patu tygodni zmagam sie z z piskiem w uchu i chodze po laryngologach. Mialem zabieg dren zalozony do ucha, kupilem sobie

urzadzenie do zagłuszania tego pisku, zacznynem tez chodzic na terapie laserem. A co tam u Was słychac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×