Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Kakunia dobrze ze z zatokami lepiej pisalam posta wczesniej do Ciebie ale chyba nie zauwazylas:)

To prawda mi zeby zaczely sie psuc po poodxue jeden za drugim normalnie :( Ile sie trzeba nachodzic itp-( a teraz jeszcze trauma taka:( boje sie teraz tego bolu I zastrzykow:( Juz jestesmy po roznowie z firma I prawnikiem. Wszystko mam nadzuehe bedzie ok.

 

Rzeczywidcie cieplutko u nas tez:)

Ppozdrawiam wszystkich!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile sie trzeba nachodzic itp-( a teraz jeszcze trauma taka:( boje sie teraz tego bolu I zastrzykow:( Juz jestesmy po roznowie z firma I prawnikiem. Wszystko mam nadzuehe bedzie ok.

Też mam traumę po leczeniu kanałowym. Co prawda nie było takich powikłań jak u ciebie, ale dentysta dotknął wiertłem nerwu i ból był nie do opisania :? Od tamtego czasu wpadłem chyba w dentofobie. Teraz omijam leczenia kanałowe i wole żeby mi wyrwali ząb i wstawili nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile sie trzeba nachodzic itp-( a teraz jeszcze trauma taka:( boje sie teraz tego bolu I zastrzykow:( Juz jestesmy po roznowie z firma I prawnikiem. Wszystko mam nadzuehe bedzie ok.

Też mam traumę po leczeniu kanałowym. Co prawda nie było takich powikłań jak u ciebie, ale dentysta dotknął wiertłem nerwu i ból był nie do opisania :? Od tamtego czasu wpadłem chyba w dentofobie. Teraz omijam leczenia kanałowe i wole żeby mi wyrwali ząb i wstawili nowy.

 

 

Tomcio.... leczenie kanałowe polega na WYCIAGNEICIU nerwu-Nerwów z zęba, więc musiał tam wrećz dłubac w nerwach zgrzytac, mnie nic nie boli, przeciez dentysci maja w zastrzykach lidokaine 2% ... a kobiety do produ dostaja 1%........ mi po tym geba na 8 h jest OUT cała.... marudzicie, to nie boli nic a nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://lomzynska.com.pl/dla-pacjentow/poradnie-specjalistyczne/poradnie-reumatologiczne/ niestety, nie mam znajomego reumatologa ;( z kardiologa polecam dr Majera :) przyjmuje w Bizielu i prywatnie w Fordonie.

 

A miałaś już kolonoskopie? Jeśli nie, to gdzie i u kogo będziesz miała ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam wlasnie zeba do kanalowego wypadla mi plomba poszlam bol byl okropny a ten zapytal mnie tylko jak czesto boli wszystko powiedzialam I zacxal wiercic w tym bolacym zebie bez znieczylenia jak zapytalam czy dostane bo boli strasznie to przerwal I powuedzial ze jak chce to moge wyjsc...Wiec ksuezniczko rozne sa sytuacje..I jak ktos nie musi to nie marudzi:)

Tomcio tez teraz strasznie sue boje kanalowego mam nadxieje ze Juz nigdy nie bede musiala:(

Mieliscie kiedys faze ze umrzecie przez wstrzas anafilaktyczny??:) ja ostatnio cos mam hyhyhy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, ale naprawdę mnie niesamowicie bolało, a byłem po 2 znieczuleniach :D Pani dentystka mówiła, że zachowuje sie jak dziecko, co było zgodnę z prawdą, bo byłem bliski płaczu :P

 

Mieliscie kiedys faze ze umrzecie przez wstrzas anafilaktyczny??:) ja ostatnio cos mam hyhyhy:)

Miałem kiedyś ten lęk. Zawsze się bałem nowych potraw, bo mogło tam być coś czego nigdy wcześniej nie jadłem i dostałbym uczulenia. To samo było z lekami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliscie kiedys faze ze umrzecie przez wstrzas anafilaktyczny??:) ja ostatnio cos mam hyhyhy:)

Ja mam ostatnio non stop. Boję się, że mnie użądli pszczoła/szerszeń i dostanę. I tak dzień w dzień.

 

Teraz to ogólnie boję się, że zachoruję na zapalenie opon mózgowych. Teraz np. boli mnie głowa i już zaczynam chodzić po ścianach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, ale naprawdę mnie niesamowicie bolało, a byłem po 2 znieczuleniach :D Pani dentystka mówiła, że zachowuje sie jak dziecko, co było zgodnę z prawdą, bo byłem bliski płaczu :P

 

Ja jak byłam mała to dentystka szkolna na żywca uszkadzała mi czy wyrywała nerw.. nagle ostro dziubnęła mnie w sam środek i szarpnęła.. aż podskoczyłam na krześle. Ból chyba największy jaki w życiu przeżyłam. Dostałam zwolnienie ze szkoły, które ledwo doniosłam pani, a idąc ulicą do domu trzymałam się za policzek i stękałam. Bolało mnie tak kilka godzin.. człowiek wtedy nie jest w stanie robić kompletnie nic tak bardzo pochłania go ten przeszywający od stóp do głów ból. A wszystko to na żywca bez znieczulenia małemu dziecku.. pojebana baba. Ale traumy po tym nie miałam, chodziłam normalnie do dentysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, ale naprawdę mnie niesamowicie bolało, a byłem po 2 znieczuleniach :D Pani dentystka mówiła, że zachowuje sie jak dziecko, co było zgodnę z prawdą, bo byłem bliski płaczu :P

 

Ja jak byłam mała to dentystka szkolna na żywca uszkadzała mi czy wyrywała nerw.. nagle ostro dziubnęła mnie w sam środek i szarpnęła.. aż podskoczyłam na krześle. Ból chyba największy jaki w życiu przeżyłam. Dostałam zwolnienie ze szkoły, które ledwo doniosłam pani, a idąc ulicą do domu trzymałam się za policzek i stękałam. Bolało mnie tak kilka godzin.. człowiek wtedy nie jest w stanie robić kompletnie nic tak bardzo pochłania go ten przeszywający od stóp do głów ból. A wszystko to na żywca bez znieczulenia małemu dziecku.. pojebana baba. Ale traumy po tym nie miałam, chodziłam normalnie do dentysty.

 

Ja mam jazde na punkcie zębów wogole... juz za dzieciaka , górne jedynki wychodzily na mleczne i z dwójkami to samo ze mialam 2 klawiatury jednocześnie i poszlam z mama do dentysty zeby mleczaki wyrwal.... ( wogole mialam je cale czarne bo wadliwy ZINAT wyszedł....) i placze po wyjsciu z gabinetu i placze.... mama sie pyta

- Coś Cie boli?

(Mała Księżniczka) - NIE! ( Obrazona z fochem i lzami w oczach)

- To co sie dzieje

- BO JA NIE MAM ZIEMBUF! ( :(!)

( Mama wyciaga lusterko i pokazuje ze mam ząbki)

- MAM ZIĄBKI!!!!!!!!!!!! < mina ludzi w gabinecie podobno byla bezcenna..... i cala droge do domu szlam podskakujac i spjewajac xD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio.... leczenie kanałowe polega na WYCIAGNEICIU nerwu-Nerwów z zęba, więc musiał tam wrećz dłubac w nerwach zgrzytac, mnie nic nie boli, przeciez dentysci maja w zastrzykach lidokaine 2% ... a kobiety do produ dostaja 1%........ mi po tym geba na 8 h jest OUT cała.... marudzicie, to nie boli nic a nic.

Ja mialam juz nie jedno kanałowe w zyciu, bo ogolnie zeby mam do dupy. I w sumie duzo mniej boli, niz zwykle borowanie (jak dla mnie) :)

Po pierwsze, ząb jest najpierw zatruwany, wiec potem jak grzebie i czysci korzen to zupelnie NIC nie powinno bolec (ja nawet znieczulenia nigdy nie bralam do tego!). Jedyne czego nie lubilam to ze to strasznie dlugo trwa zanim wyczysci porzadnie korzen, i te przeswietlenia itd.

 

Dla mnie najgorsze jest zakladanie korony na zeba. Najpierw musi go opilowac do zywego praktycznie, i mimo znieczulenia, jak przy oddechu leci powietrze na ząb to jest straaaszny bol :(

 

Ale ogolnie powiem wam, ze jakos ten bol u dentysty mnie nie przeraza.. przynajmniej jak mnie zaczyna bolec to nie stresuje sie, nie mam lęków i nie mysle o glupotach :P

 

-- 20 maja 2014, 08:12 --

 

a mi ciągle kołatanie dokucza :-/ Juz mialam spokoj dlugi czas, nic sercowego mnie nie dotykalo, i nawet sie nie przejmowalam sercem.

A teraz jak mi sie zaczelo to "potykanie serca" raz na jakis czas, to juz znowu sie boje, ze mam arytmie. Teraz upal to boje sie tym bardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tydzień temu w niedzielę przyczepił się ból w okolicy oka, o którym już pisałam. Wciąż go mam i nie mogę przestać o tym myśleć. Objawia się podczas poruszania brwią, ale nie wiem, co dokładnie mnie boli. :( Zdarza mi się zapomnieć, to jakoś go wtedy nie mam... Miałam dzień przerwy, bo stresowałam się czymś innym, ale wówczas ogólnie bolała mnie głowa.Na drugi dzień ten ból wrócił... W poniedziałek idę do neurologa.

Mam chore zatoki... Ale to zbagatelizowałam... ;/ Myślicie, że to może być od tego? Moja laryngolog ma urlop i idę do niej dopiero 9 czerwca... DO tej pory będę sobie płukać nos, jk to miałam robić 2 miesiące temu. Czytałam o powikłaniach w okolicy oczodołów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadiee, ja wtedy jak mnie to oko bolało to wlasnie tez podejrzewalam zatoki. Myslalam, z emoze mam jakis ucisk na oko i dlatego boli. Ale ostatecznie nie bylam u lekarza i tak. I mnie bolalo szczegolnie jak ruszalam (tzn. patrzylam sie) w prawo i w lewo. Przy tego typu ruchach czulam taki ból za okiem albo tak nad nim.

Ja to mysle, ze w ogole moze to jakos byc polaczone, bo zatoki + oczy + uszy, maja zdaje sie jakies wspolne kanaly i moze jak jest gdzies infekcja czy stan zapalny - to moze wszystkow okolicy "łapać".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, dzięki za odpowiedź :) ja mam na sto procent chore zatoki, ale w chaosie maturalnym i końcowoszkolnym olałam sprawę... a teraz naczytałam się, że nieleczone mogą prowadzić do ropni mózgu etc. i zaczęłam panikować. mam nadzieję, że to jednak tylko zatoki, a jakiś stan zapalny czegoś obok jest początkowy. do czasu wizyty będę płukała zatoki i robiła inhalacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, swoja drogą kupiłam wczoraj tabletki uspokajające składające sie tylko z ziół, które poleciła mi moja przyjaciółka.... można wziąć do 6 dziennie (3 razy po 2). tak też uczyniłam, bo miałam baaardzo stresujący tydzień i potrzebowałam wytchnienia. myślałam, że będę po tym spać jak zabita...! tymczasem obudziłam się 2-3 razy lol. a jakie sny miałam... o.O co najmniej dziwne

 

-- 20 maja 2014, 10:49 --

 

nerwa, dobrze wiedzieć :D usokoiłam się trochę... dzięki :) spróbuję wyluzować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Widzę temat zębów na tapecie...Ja się w zeszłym roku się wzięłam i do Świąt porobiłam wszystkie,zostały mi dwa górne do chirurgicznego wydłutowania....masakra tak się boję.

Nie wiecie może czy takie zęby nie są przeciwwskazaniem do narkozy i operacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim :)

wlasnie odebralam wynik rezonansu.

chyba wszystko dobrze: "Mózgowie bez cech patologii. Układ komorowy symetryczny,nieposzerzony. szerokośc komory trzeciej 3mm. rezerwa płynowa zachowana. nerwy przedsionkowo słuchowe nie wykazały cech patologii. Guzów kątów mostkowo-móżdźkowych nie stwierdza się."

No i tyle wiec chyba wszystko ok co? Tylko niewiem co to znaczy ta komora trzecia 3mm, czy to dobrze? ktos sie zna?

 

Tyle stresu przezylam ze prawie zaslablam odbierajac wynik, byl zemna moj przyjaciel bo sama nie dalabym rady. z 10 razy czytalam ten wynik, rozplakalam sie jak dziecko jak mnie ten nejwiekszy stres puscil. No ale teraz pytanie w takim razie co mi jest z tym okiem i bólami? nerwica? i tak musze szukac dalej przyczyny ale juz raczej na spokojnie. no i do psychiatry oczywiscie tak jak sobie obiecalam ide.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie szukam na necie dobrego psychiatry w łodzi ale opinie sa kiepskie, forumowicze pisza ze w łodzi nie ma dobrych specjalistow psychiatrów, a ja nie chcialabym sie naciac na jakiegos ktory mnie wpakuje w jakies ciezkie leki itp. Ale moze jak dobrze poszukam to znajde, mam taka nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×