Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z dziewczyna


kubaw321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Nazywam się Kuba mam 18 lat i przychodze tu z problemem z którym nie wiem co zrobić... byłem z dziewczyna 3 lata nadal ją bardzo kocham ale wydarzyło się coś strasznego bo gdy się z nią bardzo pokłociłem doszło do tg że ją uderzyłem :( nie wiem co we mnie wstąpiło :( przez tydzień wcale się nie odzywała w końcu pojechałem z bukietem róż do niej do domu pogadaliśmy powiedziała zebym chodził do psychologa zgodziłem się bo mi na niej zależy ale wcześniej pomyślałem że wejde na te forum tylko problemem jest jej tata bo zabronił mi się z nią spotykać jak chciałem z nim pogadac to powiedział mi żebym sb przemyślał swoje zachowanie i daję mi embrago na jakiś czas i chciałem się was spytać co zrobić zeby nie powtórzyła się taka sytuacja czy mam się zapisać na tę terapie ? i jak mam podejść jej tate czy dać mu czasu jeżeli kazał przyjśc za miesiąc i powiedzcie co mam zrobić żeby panować nad emocjami ? prosze o szybką odpowiedz z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kubaw321, nie rób żadnych podchodów,jeśli jej ojciec sobie tego nie życzy - gtfo,czekać aż minie dany okres czasu.

Resztę dopowiedziałeś sobie sam,terapia,albo jakieś badziewie na ostudzenie krewkości, i tak masz farta że nie kopnęła cię w dupę i nie zostawiła w cholerę.

Jak już musisz w coś pierdyknąć,zrób sobie terapię szokową i yebnij w szybę,nie w swoją babe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koleś ma 18 lat, dojrzewanie jeszcze w nim działa, więc terapia po jednym incydencie, dość pechowym jednak, to zbyt ostry krok. kluczowe jest to czy impulsywność widać w innych sytuacjach i czy jest ona w jakimś stopniu możliwa do opanowania. niemniej jednak dziękuj lasce, że nóżką o twoją dupcie nie zahaczyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenka, serio? Cokolwiek by nie zrobiła, nie ma wytłumaczenia dla stosowania przemocy. Wyjątkiem jest pomszczenie kogoś z rodziny, wtedy sama bym urządziła salę tortur. Ale lanie drugiej połowy? Wylogować się z takiego szitu i to szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PUPĘ LACIEM od rodziców lanie za bajtla, to rzecz nawet pożądana, bo wychowanie bezstresowe, to jakaś masakra. Ale zakładam, że to nie był zwykły klaps. Alergię mam na przemoc i agresję fizyczną czy werbalną, ot co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koleś ma 18 lat, dojrzewanie jeszcze w nim działa, więc terapia po jednym incydencie, dość pechowym jednak, to zbyt ostry krok.

Zbyt ostry krok to uderzenie dziewczyny podczas sprzeczki. Taka impulsywność nie jest normalna, im szybciej zacznie ją leczyć tym lepiej dla niego i jego dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny to on już dawno nie ma prawdopodobnie ze swojej winy, mimo tego, że formalnie jeszcze całość jako tako funkcjonuje. puśćmy kolesia z adolescencyjnym miksem na terapię, żeby mądre persony tłumaczyły mu, że bicie jest be, mimo tego, że wrzucając tego posta na to forum koleś świadomość swojego kurevsko impulsywnego, złego postępowania potwierdził. najprostsza dróżka to odesłać na terapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×