Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Lu 80 a ty czemu przestalas brac leki??i po jakim czasie zaczeles odnowa??

powiedz a jak mam 9dni przerwy...to tak wezme dzis..to tak jabym zaczynala od nowa??

nie mieszkam w pl...i musze sie skontakowac z moim psych w pl...a nie jest to latwe..

bo nie wiem co bedzie lepsze...brac dalej te same leki...czy isc tu do ang i bede miec nowe?

jestem zalamana koszamrrr powrocil(((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lu 80 a ty czemu przestalas brac leki??i po jakim czasie zaczeles odnowa??

powiedz a jak mam 9dni przerwy...to tak wezme dzis..to tak jabym zaczynala od nowa??

nie mieszkam w pl...i musze sie skontakowac z moim psych w pl...a nie jest to latwe..

bo nie wiem co bedzie lepsze...brac dalej te same leki...czy isc tu do ang i bede miec nowe?

jestem zalamana koszamrrr powrocil(((:

 

Przestałem brać, gdyż po 12 latach nie widziałem już sensu, a poprawa lekka była. Niestety myliłem się.

 

Jak masz jeszcze zapas to wróć do brania leków - po 9 dniach to jeszcze nie tragedia, ale po miesiącu to już w organizmie śladu SSRI nie będzie.

Ja bym wrócił na jakieś niskie dawki i próbował kontaktu z jakimkolwiek lekarzem w PL czy to w UK. Samemu tylko szkody można sobie zrobić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie powinno się przerywać w ogóle, tylko tak robić żeby zawsze jednak mieć leki? Bo mi się skończą w sobotę bodajże, a we wtorek będę miała wizytę, to w złym momencie zaczęłam brać... mogłam tak żeby się we wtorek skończyły. Nie chciałabym po tej przerwie czuć tego co na początku brania... :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie powinno się przerywać w ogóle, tylko tak robić żeby zawsze jednak mieć leki? Bo mi się skończą w sobotę bodajże, a we wtorek będę miała wizytę, to w złym momencie zaczęłam brać... mogłam tak żeby się we wtorek skończyły. Nie chciałabym po tej przerwie czuć tego co na początku brania... :( .

 

 

Podziel sobie tabletki na pół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lu_80, poważnie tak się robi?

Bo ja nic nie wiem, dopiero zaczynam leczenie. Psychiatra kazała mi przyjść za miesiąc, ale to trochę się przesunęło przy rejestracji, tabletek było 30, to ona pewnie myślała że akurat i nic mi nie mówiła. Ja tez wtedy o tym nie myślałam... bo przecież bez problemu mogłam zacząć później brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marimorena, czyli jednak mam powiedzieć ze mi się za szybo skończyły?

No bo przecież na pewno zapyta dlaczego ma dać więcej. W ogóle to głupio by wyglądało, że powiem "daj więcej" i tyle.

Jak zapyta wtedy, czy mi brakło to przecież nie będę kłamać, co w tym złego że powiem, że podzieliłam tabletki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, to była pierwsza wizyta. Tak jak pisałam kazała mi przyjść za miesiąc, w rejestracji wyszło że to się przesunęło,

nie wiedziałam ile będzie tabletek, nic nie wiedziałam, ona pewnie też myślała że mi starczy... .

Teraz będę wiedzieć, no ale takie coś w sumie zawsze może się zdarzyć, że np. masz przyjść za miesiąc, ale wolny termin jest np. za miesiąc i 3 dni, albo ktoś akurat nie może w ten dzień, w tych godzinach itp. No do głowy mi nie przyszło że z tym będzie problem.

W sumie babka z rejestracji mogłaby to wziąć pod uwagę, bo już pewnie jakieś doświadczenie ma, że jak mówię że za miesiąc to za miesiąc, wiedziała że to była moja pierwsza wizyta.

 

Tak naprawdę to i tak nie zaczęłam ich brać od razu (chyba po tygodniu), a wtedy to dopiero był by problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bei, nie ma różnicy. Wizyta powinna być tak żebyś miała jeszcze leki. No ale ja chodze prywatnie a ty chyba nie więc nie wiem jak to jest. Ja np nie mam teraz terminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, tak chodzę na NFZ.

No dobra i co jak babka w rejestracji mi mówi że najbliższy termin jest za 5 tygodni, a ja jej mówię że chcę za miesiąc?(nie zakładam ze tak będzie, może maja terminy jak potrzeba).

Robię aferę że mi leków nie starczy? Za każdym razem pytam psychiatry czy jest pewna, że mi wystarczy?

No same problemy...

I jak to nie masz terminu w dodatku chodząc prywatnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bei, no ja potrafie dostać 2 recepty na 6 opakowań żeby nie chodzić i płacić i uj wie po co. Gość jest spoko i wystarczy zadzwonić i za tydzień wizyta. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CUD! Informuję wszem i wobec iż zostałam uwolniona od demona nieczystości ;] Libido się na reszcie uspokoiło i nie zawraca mi dupy :yeah:

 

Było bzyku-bzyku? :mrgreen:

Nie. Ot, po prostu ustąpił efekt uboczny leku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bei, no ja potrafie dostać 2 recepty na 6 opakowań żeby nie chodzić i płacić i uj wie po co. Gość jest spoko i wystarczy zadzwonić i za tydzień wizyta. ;)

 

Davin, jak bierzesz już jakiś czas w dodatku chodząc prywatnie to możesz tak robić ;) . U mnie myślę, że będzie chciała mi dopiero jakąś dawkę ustalić. Nie wiem na jakiej podstawie zamierza to zrobić, bo w sumie teraz nie czuję tych tabletek, a może to i dobrze :smile: .

Nie bardzo wiem jakie jest ich zadanie, no nic może kiedyś się przekonam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×