Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

W tym dziale jest już kilka tematów łączonych. Propozycja w porządku, tylko osoby znające konkretny lek muszą zaanonsować moderatorowi, który temat można do którego dołączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z wieloma wiadomościami w tej sprawie opisuję ją na forum. Wiadomości po wysłaniu przez użytkownika lądują w folderze "Do wysłania". W tym czasie już znajdują się w skrzynce odbiorczej adresata. Jeśli adresat odbierze wiadomość, ląduje ona w folderze "Wysłane". Więc nie ma czego się obawiać, wiadomości mimo to dojdą do adresata. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja od tygodni ajakos nie moglam wejsc na forum...najpierw ze nie istnieje ajak w google znalzlam to wyswietlala sie jakas strona...

u was tez?

Tygodni? Forum nie działało przez 3 dni (u niektórych 4) powodem było nieporozumienie ze strony providera domeny. Forum działało przez ten czas pod adresem www.nerwica.home.pl . Niestety nie zdążyłem wszystkim podać tego adresu...

 

Pozdrawiam i przepraszam za kłopot.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge spytac co do programu co to za film shadow od ktorego sie zaczelo?co do natrectw nie utrwalaj ich tylko walcz chocby terapia szokowa mi pomoglo jako dziecko

rowniez jak Marta bralam je na przekor tez;) te pomoglo

 

3mam za was kciuki

 

btw rozumiem ze z jednego miasta jestescie? fajnie ze sie poznaliscie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×