Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KRAKÓW]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

logo.jpg

Krakowska Terapia

Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

ul. Zbrojów 2/3, 30-042 Kraków

tel. 888 892 784

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem, oferującym specjalistyczną pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną, pedagogiczną, psychiatryczną, diagnostyczną i reedukacyjną.

Pomagamy naszym Klientom w znalezieniu rozwiązań w trudnych sytuacjach życiowych, oferując wsparcie, wiedzę i doświadczenie. Pomagamy odzyskać równowagę, siłę, spokój, poczucie własnej wartości oraz satysfakcję w życiu prywatnym i zawodowym. Sprzyjamy temu, by nasi Klienci lepiej poznali siebie, bardziej świadomie dokonywali wyborów i kierowali własnym życiem. Pomagamy także stać się lepiej rozumiejącym własne dziecko rodzicem oraz czerpać z rodzicielstwa więcej satysfakcji. Gwarantujemy przy tym dyskrecję i prywatność.

Psycholog Kraków

Psychoterapeuta Kraków

tel. 888892784

 

Nasza oferta

 

Psychoterapia indywidualna

Diagnoza i terapia dzieci i młodzieży

Poradnictwo i terapia par

Terapia pedagogiczna

Diagnoza psychologiczna

Konsultacje psychologiczne

Konsultacje pedagogiczne

Konsultacje psychiatryczne

Terapia grupowa

Pomoc w kryzysach życiowych

logo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z nadchodzącym Światowym Dniem Zdrowia Pracownia Terapii i Rozwoju Ewelina Kazieczko zaprasza na bezpłatne konsultacje psychologiczne i seksuologiczne, które odbędą się dnia 11 kwietnia w godzinach 10.00 - 18.00.

 

Zapisów można dokonywać mailowo: kontakt@pracownia-terapii.pl, poprzez formularz kontaktowy na stronie www.pracownia-terapii.pl lub poprzez stronę www.znanylekarz.pl/ewelina-kazieczko

 

Serdecznie zapraszam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o psychologa.. W przychodni na Basztowej w tamtym roku prosiłam o "zapisanie " mnie na termin i ciągle czekam : ) Na szczęście terapeutkę już swoją mam i teraz tylko ciągle zapominam "wykreślić" się z listy.

W tamtym roku to znaczy? W styczniu, w grudniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wielu ośrodkach w Krakowie można znaleźć terapeutę na NFZ, co ciekawe - są nawet wolne miejsca.

Ahma, spróbuj zadzwonić, np. do Medinorm (sprawdź każdą placówkę na ich stronie) albo Vadimed (ul. Fiołkowa). Tam mogą być miejsca, dostałam propozycje, gdy sama dzwoniłam.

 

Możecie sprawdzić jeszcze takie placówki, jak:

- Pro-Psyche,

- Ergomed,

- Pro-Vita,

- Psyche-Med,

- Maszachaba,

- Krakowski Instytut Psychoterapii,

- Logopromed,

- Med - Skarpa,

- Centrum Pomocy Psychiatrycznej (os. Centrum),

- PZP al. Słowackiego,

- PZP al. Pokoju,

- PZP ul. Tokarskiego,

- Centrum Med. Profil ul. Komorowskiego,

- Centrum Medyczne Nowa Huta.

 

Ponadto:

- Poradnia w ramach szpitala Babińskiego (sprawdźcie na stronie szpitala),

- https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCwQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.nfz-krakow.pl%2FUserFiles%2FPORADNIE%2520PSYCHOLOGICZNE%2520SM.doc&ei=j0piU8jUFOO7yAPdlYGYCA&usg=AFQjCNHakyOeOz8UZeus-d2JvDzBD3ccMA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś sprawdzonego psychoterapeuty w Krakowie, może być nawet prywatny, nie mam już siły tkwić w bagnie.

 

 

Kowaleczko jest całkiem dobry jeśli zniesiesz jego sposób bycia - bardziej mimiką niżeli słowem. Gość jest i psychiatrą i terapeutą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę do Pana Mgr Michała Kozaczuka. To dopiero początki . Cennik do przeżycia i jako jeden z nielicznych przyjmuje do 22. Ja przy swojej pracy nie dała bym rady chodzić na wcześniejsze godziny. Nawet na 20tą bym się nie wyrobiła. :roll: Ogólne wrażenia: spokojny, cierpliwy, uprzejmy, racjonalnie patrzy na opisywane sytuacje. Póki co ja jestem bardzo na TAK.

Polecam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś może mi polecić dobrego psychiatrę w Krakowie? Preferowany prywatny i w miarę dostępny ( czekanie na wizytę 3 tygodnie w moim stanie odpada). Chciałabym też zasięgnąć informacji na temat dobrej psychoterapii. Na razie byłam tylko na lekach, ale jak wiadomo to nie wystarcza. Nie mam preferencji co do tego czy mężczyzna czy kobieta, powiem jednak, że jestem wyjątkowo zamknięta w sobie ( mimo farmacji :mrgreen: ) Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś może mi polecić dobrego psychiatrę w Krakowie? Preferowany prywatny i w miarę dostępny ( czekanie na wizytę 3 tygodnie w moim stanie odpada). Chciałabym też zasięgnąć informacji na temat dobrej psychoterapii. Na razie byłam tylko na lekach, ale jak wiadomo to nie wystarcza. Nie mam preferencji co do tego czy mężczyzna czy kobieta, powiem jednak, że jestem wyjątkowo zamknięta w sobie ( mimo farmacji :mrgreen: ) Z góry dziękuję za pomoc.

 

UP. Aczkolwiek człowiek jest specyficzny. Mojemu przyjacielowi w Babińskim bardzo pomógł swojego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem kiedys skierowanie do osrodka psychoterapii na lenartowicza (?)14. W internecie widze raczej negatywne opinie na jego temat. Czy ktos z was mial z nim jakies doczynienia? Rozpedzam sie do podjecia tam psychoterapii, ale czytajac te opinie troche mi sie odechcialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem kiedys skierowanie do osrodka psychoterapii na lenartowicza (?)14. W internecie widze raczej negatywne opinie na jego temat. Czy ktos z was mial z nim jakies doczynienia? Rozpedzam sie do podjecia tam psychoterapii, ale czytajac te opinie troche mi sie odechcialo.

 

Tam ponoć leczą tylko nerwicę. Tak mi przynajmniej 4-5 lat temu powiedzieli. Ośrodek nie cieszy się popularnością. Znałem pacjenta tamtejszego ośrodka. Rygor i dyscyplina jak w wojsku z tego co słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×