Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, ja do wagin nie podchodzę w ten sam sposób, ale wielu moich znajomych raczej tak bo uprawia seks z takimi na serio przeciętnymi kobietami, dla nich przeciętnymi bo wiadomo, komuś innemu mogą się podobać... trochę mnie to dziwi, z libido wszystko u mnie ok. wychodzi na to, że i tutaj ludzie się bardzo różnią, nie twierdzę gorzej lepiej, jednak wygodniej jest być samowystarczalnym :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarty, żartami ale co Wy dziś wiecie o prawdziwej miłości pokolenie X i Pada... :-| to już wolę zamieszkać w lesie, ponieważ chcę żyć świadomie. Czerpać ze źródeł życia samą jego istotę. Odrzucić wszystko, co nie było nim, by w godzinę śmierci nie odkryć, że nie żyłam.

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z epoki romantyzmu to raczej nikt już się nie wypowie.

Ja się wypowiadam :) ale tego nikt nie słucha...takie czasy, ja tam nie wstrzeliłam się w epokę żadną z tych które już były ;]

 

-- 18 maja 2014, 23:13 --

 

tarantula, PRL to on tylko liznął. :mrgreen:

niemniej jednak smak już poczuł 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czy byłeś kiedyś zakochany? Straszne, prawda? Stajesz się wtedy taki bezbronny. Otwiera się twoja klatka piersiowa, otwiera się twoje serce, a to znaczy, że ktoś może wejść do środka i wszystko pokręcić. Wznosisz tyle murów, kompletujesz zbroję, żeby nic nie mogło cię ruszyć, a wtedy głupia osoba, nieróżniąca się niczym od wszystkich innych głupich osób, nagle włazi z butami w twoje życie... Dajesz im coś z siebie. Nie prosili o to. Zrobili raz coś głupiego, na przykład pocałowali cię albo uśmiechnęli się do ciebie, i twoje życie przestało należeć do ciebie. Miłość bierze zakładników. Włamuje się do twojego wnętrza. Pożera cię od środka i zostawia płaczącego w ciemności, i proste zdanie, jak "może lepiej zostańmy przyjaciółmi", przemienia się w odłamek szkła wbijający ci się w serce. To boli. Nie tylko w wyobraźni. Nie tylko w umyśle. To ból duszy, prawdziwy ból typu włazi-ci-pod-skórę-i-rozrywa na kawałki. Nienawidzę miłości".

 

 

Neil Gaiman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co wychodzi?

Jesteśmy egoistami,egocentrykami,nawet za najbardziej szlachetnym postępowaniem,prawą duszą i innym bullshitem,czai się jakaś personalna,osobista korzyść. D:

Najwyżej jednak,nasz egoizm,może okazać się na tyle "dobry" że pomoże innym D: .

Altruizm to fikcja,idealistyczny bullshit D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czy byłeś kiedyś zakochany? Straszne, prawda? Stajesz się wtedy taki bezbronny. Otwiera się twoja klatka piersiowa, otwiera się twoje serce, a to znaczy, że ktoś może wejść do środka i wszystko pokręcić. Wznosisz tyle murów, kompletujesz zbroję, żeby nic nie mogło cię ruszyć, a wtedy głupia osoba, nieróżniąca się niczym od wszystkich innych głupich osób, nagle włazi z butami w twoje życie... Dajesz im coś z siebie. Nie prosili o to. Zrobili raz coś głupiego, na przykład pocałowali cię albo uśmiechnęli się do ciebie, i twoje życie przestało należeć do ciebie. Miłość bierze zakładników. Włamuje się do twojego wnętrza. Pożera cię od środka i zostawia płaczącego w ciemności, i proste zdanie, jak "może lepiej zostańmy przyjaciółmi", przemienia się w odłamek szkła wbijający ci się w serce. To boli. Nie tylko w wyobraźni. Nie tylko w umyśle. To ból duszy, prawdziwy ból typu włazi-ci-pod-skórę-i-rozrywa na kawałki. Nienawidzę miłości".

 

 

Neil Gaiman

 

On jak coś powie, to ma to nawet sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co wychodzi?

Jesteśmy egoistami,egocentrykami,nawet za najbardziej szlachetnym postępowaniem,prawą duszą i innym bullshitem,czai się jakaś personalna,osobista korzyść. D:

Najwyżej jednak,nasz egoizm,może okazać się na tyle "dobry" że pomoże innym D: .

Altruizm to fikcja,idealistyczny bullshit D:

 

To "niech" 1/4 tego forum z siebie taki bullshit egoizm wykrzesa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×