Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Davin, był WOW, było Anarchy Online, Diablo 1 i 2, Borderlands 2 w ostatnim czasie... No i wbijanie 40 lvl doświadczenia w Fallout 2 - ale to schodziło :mrgreen:

Po kij aż 40? osobiście ostatnio dograłem do 35,i tak wystarczyło aż za bardzo by skopać dupe frankowi horriganowi D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, był WOW, było Anarchy Online, Diablo 1 i 2, Borderlands 2 w ostatnim czasie... No i wbijanie 40 lvl doświadczenia w Fallout 2 - ale to schodziło :mrgreen:

Po kij aż 40? osobiście ostatnio dograłem do 35,i tak wystarczyło aż za bardzo by skopać dupe frankowi horriganowi D:

 

:hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Napewno INT na maxa, potem AGL i END - nie pamiętam jedynie ile w co i kiedy. Traits'y to były chyba One Hander i Kamikadze. Skille pakowałem w Small Gun'y, Throwing i Science. Reszta to Doctor, First aid i jakiś drobiazg. Dodatkowo brałem Perki na zmniejszenie kosztu strzału, Action Boy'a, Life Giver'a i kilka innych. Po całym tym cyrku, zaopatrywałem się w Gauss pistol (koszt strzału 2 AP) i ciskałem granaty plazmowe. To tak w skrócie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amarant_89, U mnie zawsze z traitów gifted + w ostatnim buildzie fast shot (big guns + small guns) agi na max,pe tak samo + 7 int.

z innych skilli,lockpick + traps ( o tak,magiczny pokój-zagadka na enclave )

zawsze też mam wymaxowane, z perków - TAG - (polecam w przypadku small guns,albo energetic ? dawać 150% bez taga,potem wybrać - podwaja punkty,w łatwy sposób można mieć 260 i więcej %)

Perki...action boy x2,better crits,more crits,sniper (o ile się dobiło lvl),szybki palec ? (zmniejszało koszt AP użycia wszelakich broni) - z tego typu perkami można było wypruć cały magazynek z vindicatora w 1 turę D:

Co do broni...bozar,gauss,vindi,rocket launcher...wystarczyło D:

czasem 5.56 pistol,na tzw "plebs" D:

 

-- 18 maja 2014, 21:38 --

 

Aranjani, Gary tyż nie :C :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×