Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Wizyta kolegi , wypiliśmy winko,

zamówiliśmy pizę , rozmawialiśmy było fajnie ;)

 

i to ...

,ze zrobił mi zakupy,

jako ,ze ja chora przytargał i porozkładał w lodówce

 

-- 19 maja 2014, 00:18 --

 

no i prawie znowu godzinna rozmowa z innym kolegą(nowym) ,

który jest w Irlandii a za miesiąc będzie w Polsce i mamy się :tel: zobaczyć,

ze zawsze on do mnie dzwoni na stacjonarkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie mam pojęcia jak to zinterpretować ;), więc na wszelki wypadek...

Toć żartowałem... zawsze jak widzę na głównej "elo" to myślę sobie: "ooo, trzeba zobaczyć, to elo, coś napisała, a ona tak faajnie pisze" :P

 

Mnie zastanawia zawsze czemu ludzie wypisują jakieś głupoty w temacie "Co teraz robisz" skoro oczywistym jest że nie robią nic z tego co twierdzą tylko siedzą przed komputerem i piszą posta na forum
A mnie się podoba od zawsze ten chaos na forum. Część poważnych tematów jest poważna, a w reszcie - towarzyskiej części forum jest luz. I co z tego, że nie zawsze na temat. Temat to myśl przewodnia wątku, do niego wszystko i tak się w końcu zbiega. A offtopy bywają ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba od zawsze ten chaos na forum. Część poważnych tematów jest poważna, a w reszcie - towarzyskiej części forum jest luz. I co z tego, że nie zawsze na temat. Temat to myśl przewodnia wątku, do niego wszystko i tak się w końcu zbiega. A offtopy bywają ciekawe.

Ależ mnie to też zupełnie nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, musiałem jednak wytknąć ten podstawowy błąd logiczny popełniany przez każdego piszącego w tamtym wątku :) "Niestety" zwracam uwagę na takie pierdolety :D W obecnej formie tamten temat powinien zwać się raczej "Co teraz porabiasz" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Niestety" zwracam uwagę na takie pierdolety
Też kiedyś o tym pomyślałem, ale nie śmiałem powiedzieć tego na głos, tak to można się wszystkiego uczepić. To oko mnie wkurza. Sauron zerka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toć żartowałem... zawsze jak widzę na głównej "elo" to myślę sobie: "ooo, trzeba zobaczyć, to elo, coś napisała, a ona tak faajnie pisze" :P

ha ha to wstrzelilismy sie w temat bo to mi autentycznie sprawilo wielka radosc : DDD

 

imo co robisz i o czym myslisz sa synonimiczne takze tam wale to samo : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Niestety" zwracam uwagę na takie pierdolety
Też kiedyś o tym pomyślałem, ale nie śmiałem powiedzieć tego na głos

Ja tam też nie, ale tu już tak ;) [omatko zdanie bez ani jednego czasownika]

 

Chodziło mi po głowie kiedyś żeby tam potrolować pisząc codziennie: "Piszę posta", ale nie jestem tu w sumie żeby trolować więc pomysł upadł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×