Skocz do zawartości
Nerwica.com

po strzelaniu głodnieję


nieboszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

co jakiś czas chodzę na strzelnicę i walę do puszek po konserwie z ciężkiego sprzętu.zwykle jest to AKMS,PPSZ,M4,mosin,mossberg 500 czyli broń długa z mocnym odrzutem.zawsze po oddaniu strzałów momentalnie głodnieję i zjadł bym konia z kopytami.niewiem co ma strzelanie do głodu.czy ktoś tu kiedyś strzelał

i miał podobnie?to jest podobne do głodu po długim pływaniu w basenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, gdzie ta strzelnica? jakie ceny? :o

 

a co do pytania kalorie zużywasz skupiasz się na celu i mózg pracuje odrzut i mięśnie pracują

 

ja to bym chciał tak dla porównania 45acp 40s&w i 9mm strzelić żeby zrozumieć a nie tylko teorię o tych kalibrach znać :105:

 

a Mosin jak go podrasujesz to piękna snajperka wychodzi :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to strzelnica w chorzowie.9mm to zwykle pistolety i pistolety maszynowe.nielubie pistoletów bo są niecelne a pistoletami maszynowymi można urwać sobie palce bo luf nie mają.mossberg to nie broń palna tylko zdalny młot. i dajmy na to:

 

Amunicja Tarcze

 

Kaliber Cena (brutto)

za jeden strzał Minimalna

ilość strzałów

Rodzaj Cena

.22 LR 0.90 pln 30 Pistolet sportowy 2.50 pln

9 Luger 2 pln 10 Karabin sportowy 1 pln

9 Makarow 2 pln 10 Sylwetka TS9, TS10 "Francuz" 2.50 pln

.38 Special 2.50 pln 10 Sylwetka TS 3/1 lub TS 3/2 4.00 pln

7.62TT/7,62PPSz 2.00/2.50 pln 10 Sylwetka NT23P 2.50 pln

.357 Magnum 3 pln 10 Sylwetka Policyjna 2.50 pln

.45 Auto 3 pln 10 TS 4 2.50 pln

7.62x39 3.50 pln 10 Zakładnik 2.50 pln

12/70 Breneka 5.00 pln 5 IPSC 3.50 pln

5,45x39 3.50 pln 10 IDPA 3.50 pln

7.62x54R 5.00 pln 5 Terrorysta 2.50 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hobby mnie też się podoba. Żałuję, że to drogi sport, bo pewnie i ja nie raz zagościłbym na strzelnicy, kolekcjonował repliki itd. Generalnie dla mnie wszelkie militaria są w pytę :) W żadnym zawodzie nikt nie da zaburzonemu broni do ręki, to może chociaż strzelnica mi przypadnie do gustu :D Ale nic nie równa się ze swobodnym lotem szybowcowym. Niczego lepszego nie doświadczyłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hobby mnie też się podoba. Żałuję, że to drogi sport, bo pewnie i ja nie raz zagościłbym na strzelnicy, kolekcjonował repliki itd. Generalnie dla mnie wszelkie militaria są w pytę :) W żadnym zawodzie nikt nie da zaburzonemu broni do ręki, to może chociaż strzelnica mi przypadnie do gustu :D Ale nic nie równa się ze swobodnym lotem szybowcowym. Niczego lepszego nie doświadczyłem ;)

Łeeee...nie ja jeden...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się rozumiemy. Jak ktoś raz spróbuję, to już nic dla niego nie będzie takie jak wcześniej :D Jeszcze jak się takim szybowcem steruje, ehh. A start za wyciągarką to dopiero niesamowite wrażenie :) Chciałbym choćby okiem pasażera znowu spojrzeć na ziemię z kilkuset metrów... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, tak jak o Mosinie pisałeś to myślałem a stara snajperka lecz gdy zobaczyłem jak ją można podrasować

do współczesnego karabinu wyborowego to uważam odtąd że to piękna broń :105:

mi się zawsze sig p226 i Springfield armory xd z pistoletów podobały i usp :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, tak jak o Mosinie pisałeś to myślałem a stara snajperka lecz gdy zobaczyłem jak ją można podrasować

do współczesnego karabinu wyborowego to uważam odtąd że to piękna broń :105:

mi się zawsze sig p226 i Springfield armory xd z pistoletów podobały i usp :105:

lepiej by było powalić z Ura.to musi kopać dopiero.liczy się prędkość początkowa i energia kinetyczna+przebijalność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×