Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

hahahhah JEST xD! <3 Nerwa <3

 

 

Nervuska, nie nie mialam.... mialam dopplera zył nog , bo myslam ze to zakrzep albo cos @.@ ide do reumatologa sie zapisac w pon, bo mam skierowanie, z moimi stawami a nie wiem czy on moze zalecic chociaz rtg kregoslupa.... :(

 

Smutno mi dzis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kręgosłupa - ja mam 23 lata, a mnie napierdziela zdrowo już od kilku, zwłaszcza, jak długo stoję, ale kręgosłup, to akurat rzecz, którą najmniej się przejmuję ;) Najbardziej ta pieprzona grzybica, ksiezniczka, przyznam, że trochę mnie uspokoiłaś, ale sama wiesz, jak to działa, choćby ktoś dał mi gwarancję, że nie mam kandydozy, to ja i tak musiałbym to posprawdzać po swojemu i wyszłoby, że jednak mam. Martwią mnie też próby wątrobowe powyżej normy, bóle w okolicach wątroby i sporo nowych znamion i pieprzyków :/ Przez wkręty grzybicowe nie jem węglowodanów prostych wcale, a i te złożone ograniczam, przez to nie mam na nic siły i tracę na wadzę, choć nie chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boberator, Przy poważnej grzybicy miałbyś wodniste biegunki , wymioty , burczenia non stop w brzuchu itp ;)

 

A dieta bezcukrowa pewnie na dobre Ci wyjdzie., Jak się tak bardzo boisz , ze ją masz to lepiej niż wode utlenioną polecam olejek z oregano, kwas kaprylowy albo candida clear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kręgosłupa - ja mam 23 lata, a mnie napierdziela zdrowo już od kilku, zwłaszcza, jak długo stoję, ale kręgosłup, to akurat rzecz, którą najmniej się przejmuję ;) Najbardziej ta pieprzona grzybica, ksiezniczka, przyznam, że trochę mnie uspokoiłaś, ale sama wiesz, jak to działa, choćby ktoś dał mi gwarancję, że nie mam kandydozy, to ja i tak musiałbym to posprawdzać po swojemu i wyszłoby, że jednak mam. Martwią mnie też próby wątrobowe powyżej normy, bóle w okolicach wątroby i sporo nowych znamion i pieprzyków :/ Przez wkręty grzybicowe nie jem węglowodanów prostych wcale, a i te złożone ograniczam, przez to nie mam na nic siły i tracę na wadzę, choć nie chcę.
boberator, wspominałam ostatnio o wodzie utlenionej. Na kandydozę także się sprawdza. :) Pijesz ją rozcieńczoną, tj. 3-10 kropli na dwe łyżki zwykłej wody (dawkę zwiększasz stopniowo)

 

boberator, wspominałam ostatnio o wodzie utlenionej. Na kandydozę także się sprawdza. :) Pijesz ją rozcieńczoną, tj. 3-10 kropli na dwe łyżki zwykłej wody (dawkę zwiększasz stopniowo)

 

tylko ze to taka specjalna woda utleniona ^ nie taka co sobie rnay nia przemywamy....... ;) i nie wzedzie idzie to dostac

 

a jak cie boli kregoslup? nie dretwieje ci nic rano >??? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boberator, Przy poważnej grzybicy miałbyś wodniste biegunki , wymioty , burczenia non stop w brzuchu itp ;)

 

A dieta bezcukrowa pewnie na dobre Ci wyjdzie., Jak się tak bardzo boisz , ze ją masz to lepiej niż wode utlenioną polecam olejek z oregano, kwas kaprylowy albo candida clear

 

 

Ja mam ciągle mega wodniste biegunki (leje się ze mnie jak z hydrantu), burczenia, przelewania się w brzuchu ;s Ale już to mam w dupie (dosłownie heh). Do niedawna byłem przekonany, że mam przyrost candidy, ale skoro lekarz nie chce dać skierowania na badania, to się tym nie mam zamiaru przejmować.

Zesram się, a nie dam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksiezniczka :papa::papa::papa: dawno cie nie cie nie bylo..

 

a u mnie akcja na calego./..a bylo tak spokojnie....cala noc nie moglam spac tak mnie nogi bolaly krecily...no i rano patzre a ja jakas wysypke dostalam na rece...wiec rura na szpital...u mnie to norma:)mowi z eod apru dni bola mnie miesnie kosci...ogolnie oslabienie i ta wysypka..lekarz mnie ogladnal obsluchal.....popatrzyl na wysypke i stwierdzil ze to wirusowe....moj syn tydz temu mial wirusowke przyniosl z przedszkola wic i mozliwe.....powiedzial ze jak nie przejdzie do czw pi mam isc do lek...no i tyle...((:

 

wiece co odstawilam benzo i znow szal chyba.... :why::why::why: wiem ze nie powinnam sama o tym decydowac...ehh teraz nie wiem co robic....

 

braksil22ja przez chyba 5mcy mialam biegunki...wiec wiem co czujesz((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że fakt, że nie mam non stop biegunek itp zawdzięczam właśnie dobremu odżywianiu, zero cukru rafinowanego, jasnego pieczywa, makaronu, zażywam też codziennie probiotyk, suplementuję się witaminami, magnezem, omega3... Nie robię tego tylko z tego powodu, ogólnie lubię zdrowe odżywianie, jeszcze jakiś czas temu chodziłem na siłownię, grałem czynnie w piłkę w klubie, wszystko było dobrze, teraz z powodu ograniczenia cukrów nie mam siły na sport, wczoraj na basenie po kilku długościach myślałem, że mi głowa eksploduje od ciśnienia, zawroty głowy, drętwienie kończyn... Na pewno też trochę kondycja mi spadła przez okres bez sportu, ale nie aż tak. Sport jest ważną częścią mojego życia, jeśli mam grzybicę będę zmuszony się z nim rozstać. Ogólnie jeszcze za dwa lata temu byłem zapasionym prosiakiem (125kg, 187cm). Dzięki siłowni, zbilansowanej diecie itp obecnie ważę 85kg i nie chcę już bardziej chudnąć, w planach miałem przejść teraz na budowanie masy mięśniowej, nie chcę być dzikiem jak Pudzian ;) Po prostu chcę lepiej wyglądać. Ale to wiąże się z dużymi ilościami węglowodanów i koło się zamyka, a ja wciąż tracę na wadzę, mimo, że nie trzymam już żadnej rygorystycznej (pod względem kalorii) diety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta80, ja mam podwyższony tylko aspat (50), alat jest w porządku (25). Jak doszłaś do tego, że masz stłuszczoną wątrobę? Ja miałem USG jamy brzusznej i podobno wszystko z wątrobą ok, tylko śledziona powiększona. Jezu, jak dobrze móc pogadać z kimś, kto to rozumie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksiezniczka :papa::papa::papa: dawno cie nie cie nie bylo..

 

a u mnie akcja na calego./..a bylo tak spokojnie....cala noc nie moglam spac tak mnie nogi bolaly krecily...no i rano patzre a ja jakas wysypke dostalam na rece...wiec rura na szpital...u mnie to norma:)mowi z eod apru dni bola mnie miesnie kosci...ogolnie oslabienie i ta wysypka..lekarz mnie ogladnal obsluchal.....popatrzyl na wysypke i stwierdzil ze to wirusowe....moj syn tydz temu mial wirusowke przyniosl z przedszkola wic i mozliwe.....powiedzial ze jak nie przejdzie do czw pi mam isc do lek...no i tyle...((:

 

wiece co odstawilam benzo i znow szal chyba.... :why::why::why: wiem ze nie powinnam sama o tym decydowac...ehh teraz nie wiem co robic....

 

braksil22ja przez chyba 5mcy mialam biegunki...wiec wiem co czujesz((:

 

o hej marta, a bo chwile bylo dobrze :) juwenalia, magisterka sie jakos powoli pisze.... itp... chociaz za 3 tyg oddac trzeba gotowa a ja mam 25 stron hahahaha.

No a jak CIe kochanie nozki bola ? mnie bola tak wlasnie ze chca jakbym miala nimi ruszac to samo z reką... niby taki swedzacy bol czy cos tkaiego, popieprzone to.....

 

 

Ja myślę, że fakt, że nie mam non stop biegunek itp zawdzięczam właśnie dobremu odżywianiu, zero cukru rafinowanego, jasnego pieczywa, makaronu, zażywam też codziennie probiotyk, suplementuję się witaminami, magnezem, omega3... Nie robię tego tylko z tego powodu, ogólnie lubię zdrowe odżywianie, jeszcze jakiś czas temu chodziłem na siłownię, grałem czynnie w piłkę w klubie, wszystko było dobrze, teraz z powodu ograniczenia cukrów nie mam siły na sport, wczoraj na basenie po kilku długościach myślałem, że mi głowa eksploduje od ciśnienia, zawroty głowy, drętwienie kończyn... Na pewno też trochę kondycja mi spadła przez okres bez sportu, ale nie aż tak. Sport jest ważną częścią mojego życia, jeśli mam grzybicę będę zmuszony się z nim rozstać. Ogólnie jeszcze za dwa lata temu byłem zapasionym prosiakiem (125kg, 187cm). Dzięki siłowni, zbilansowanej diecie itp obecnie ważę 85kg i nie chcę już bardziej chudnąć, w planach miałem przejść teraz na budowanie masy mięśniowej, nie chcę być dzikiem jak Pudzian ;) Po prostu chcę lepiej wyglądać. Ale to wiąże się z dużymi ilościami węglowodanów i koło się zamyka, a ja wciąż tracę na wadzę, mimo, że nie trzymam już żadnej rygorystycznej (pod względem kalorii) diety.

 

 

a ja całe zycie wpieprzam.... licyzlam kiedys to dziennie jem UWAGA 3 - 5 tys kalorii..... waze 62 kilo xD przy wzroscie 176... czekam kiedy zaczne tyc w zastraszajacym tempie xD.

tylko ze to taka specjalna woda utleniona ^ nie taka co sobie rnay nia przemywamy....... ;) i nie wzedzie idzie to dostac

księżniczka, specjalna, czyli jaka?

 

spożywcza woda utleniona :D czy jakoś tak NAPEWNO! nie ta co stoi w apteczce kazdego z nas

 

 

 

do tego mnie napiprzaja stawy kolanowe i lokciowe, jutro ide zapisac sie do reumatologa... ciekawe ile sobie poczekam :((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boberator stluszona waroba wyszla mi na usg....a pare razy robilam;)mam tzw.niealkoholowe stluszczenie bo jest tez alkoholowe...

ostropest plamisty jadlam ponad rok szalu nie bylo...

jak chcesz przesle ci detox na oczyszczanie watroby??..mam go od dietetyczki

 

ksiezniczkabol nog mam dziwny nie potrafie go opisac...sa jakies niespokojne....a bola mnie tez kosci rak...dloni..

a ty te bole masz od dawna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tą grzybicą ogólnoustorjową? Czy można ją jakoś zdiagnozować? Jak ją leczyć? Bp czytając objawy oczywiście (jak zwykle) wszystko pasuje idealnie ;P

 

scooby, to co wypisuja w necie, to sa pierdoly totalne, pisane przez samozwanczych druidow, mi we flakach jezdzi nonstop. szczeiglnie jak sie klade na lewy bok. albo leze na wznak. ktos z nas nie ma czasem ciesnienia za uszami z tylu glowy jak my chodzimy obsrani codziennie i w nerwach ?

BA! czytalam anwet ze syfy na ryju to tez od candidy.

No i piekny test ze szklana na sam koniec........ taa napluc do szklanki, zaraz po snie, gdzie spimy z otwarta gemba i leci nam do niej caly syf, no gratuluje jak komuś nic nie splynie na dol.

Jak masz grzybice ogonoustrojowa, to wygladas zjakbys przez 3 miechy z szafy nie wychodzila i masz temp!!! CIALA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NAJWAZNIEJSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ponizej 36 stopni. ( i to nie ze masz cale zycie tak, tylo mialas 36.6 a od paru miechow 35.)

 

-- 18 maja 2014, 19:41 --

 

Marta 80, rok ponad juz :) nogi nawet dopplera mialam, od paru miechow mam reke .... wydaje mi sie ze to garb od siedzenia na tym forum :D i fejsie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×