Skocz do zawartości
Nerwica.com

hasiok


lucy1979

Rekomendowane odpowiedzi

tarantula, skopiuj sobie link

 

Ku....wa rozpier..... mnie, dzwonie do pierwszej lepszej za 200zł mogę posunąć ją w dupę nawet, nie no ekstra i jeszcze mówi że dostosuje się. Was właśnie tak trzeba traktować jak ścierwo.

no własnie zamiast do pierwszej lepszej może wypadałoby wreszcie popatrzeć w normalne kobiety?

no jak to dzivka to Ty robisz za klienta a jak mówią klient... echnocomment.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, skopiuj sobie link

 

Ku....wa rozpier..... mnie, dzwonie do pierwszej lepszej za 200zł mogę posunąć ją w dupę nawet, nie no ekstra i jeszcze mówi że dostosuje się. Was właśnie tak trzeba traktować jak ścierwo.

Zabijesz mnie...https://www.youtube.com/watch?v=mx2V-D-Xdq8 8):lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amarant_89,pan26xyz płaci 200 zł za ruchanie w tyłek. Swoją drogą to tanio czy drogo? ciekawe

Hmmm, dobre pytanie. Mnie się wydaje, że to zależy czy na prowincji czy stolicy...pan26xyz jak to z cenami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ku....wa rozpier..... mnie, dzwonie do pierwszej lepszej za 200zł mogę posunąć ją w dupę nawet, nie no ekstra i jeszcze mówi że dostosuje się. Was właśnie tak trzeba traktować jak ścierwo.

 

czego się można spodziewać dzwoniac do pierwszej lepszej... nie wiem czemu narzekasz, przecież na droższą cię nie stać.

w a s? to na forum są jakies twoje dziwki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam parę miechów temu w TV program o polskich paniach do towarzystwa i jedna Pani lat 29, leciutko przy tuszy, wynajmowała się w wynajmowanym mieszkanku (nie miała swojego menegera) i za godzinny seks ale bez dodatków typu anal brała 300zl.

Ale ja tam się nie znam, tyle co pokazują w TV albo na forum się dowiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×