Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel powiedz mi kolego jeszcze dlaczego wpierw nie daleś mi słownego ostrzeżenia tylko wjebałeś od razu OStzreżenie ???

I co ja takiego zrobiłem ,żes się tak obruszył . Co do kużwy nędzy pożartowac sobie z z drugim ADHD nie mogę , bo Tobie sie to nie podoba ? Nie takie rzeczy Tu odchodziły z mądrzejszymi od Ciebie Moderatorami i nikt taki szybcioutki jak Ty nie był .

Nie masz u mnie za to żadnego szacunku !!!

 

-- 17 maja 2014, 17:19 --

 

PROWOKACJA , ZBEDNA KŁÓTNIA !!!!

Dobrze kużwa mać ,wiesz Gościu , że za takie co,( co napisałem , a gówno wielkiego napisałem ) to tutaj co drugiemu bys musiał to wjebać ( Osta ).Prokowokacja , weż sie zastanów co mówisz i co rozumiesz pod tym słowem .

Co to teraz mi wjebiesz Bana ? Bo se powiedziałem co myślę o Twoim Moderowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel powiedz mi kolego jeszcze dlaczego wpierw nie daleś mi słownego ostrzeżenia tylko wjebałeś od razu OStzreżenie ???

I co ja takiego zrobiłem ,żes się tak obruszył . Co do kużwy nędzy pożartowac sobie z z drugim ADHD nie mogę , bo Tobie sie to nie podoba ? Nie takie rzeczy Tu odchodziły z mądrzejszymi od Ciebie Moderatorami i nikt taki szybcioutki jak Ty nie był .

Nie masz u mnie za to żadnego szacunku !!!

 

-- 17 maja 2014, 17:19 --

 

PROWOKACJA , ZBEDNA KŁÓTNIA !!!!

Dobrze kużwa mać ,wiesz Gościu , że za takie co,( co napisałem , a gówno wielkiego napisałem ) to tutaj co drugiemu bys musiał to wjebać ( Osta ).Prokowokacja , weż sie zastanów co mówisz i co rozumiesz pod tym słowem .

Co to teraz mi wjebiesz Bana ? Bo se powiedziałem co myślę o Twoim Moderowaniu?

Wcześniej mieliśmy łagodną politykę, o ile przebywałeś na forum,pamiętasz co się działo.

Zresztą,nie był to twój pierwszy wyskok,przez czas jak tu siedzisz.

Nie,bana ci nie wlepię,jeśli moja decyzja ci się nie podoba napisz do administratorki.

Szacunku? Nie musisz,przestrzegaj regulaminu,nie wszczynaj zbędnych burd,a mnie samego możesz ignorować zupełnie.

Z mojej strony tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabijasz we Mnie spontanicznośc Kestrel . A takich najbardziej nie lubię . Ktoś w moim dialogu z Dziewczyną został obrażony ? Chyba tylko Ty ! Jesteś dla mnie od dzis nie Moderatorem tylko Milicjantem .

 

-- 17 maja 2014, 17:33 --

 

Dobrze wiem o co Ci chodzi . O mój religijny Avatar i religijne teksty O Bogu , które rozpowszechniam ( bo w to wierzę ) . Nie dziwię sie , bo to lewicowe , antykatolicke Forum . I za To dostałem TYLKO ZA TO BANA >!i wez mnie nie oświecaj ,że tak nie jest !

Od dzisiaj nie będę sobą na Tym Forum , dzięki Tobie !

 

-- 17 maja 2014, 17:37 --

 

Zresztą,nie był to twój pierwszy wyskok,przez czas jak tu siedzisz.

 

---No to który w takim razie ?

czyli dostałem ostrzeżenie za całokształt " pracy Twórczej " . O to Ci chodziło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,bana ci nie wlepię,jeśli moja decyzja ci się nie podoba napisz do administratorki.

Napisałem do Administratorki . Może Ona rozstrzygnie , czy słusznie moderatorze dałeś mi za to (co dałeś ) od razu pisemne Ostrzeżenie . Jestem ciekaw jej bezstronnej decyzji jaka by nie była .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, oj tam, że będziesz się od razu skarżył Kserksesa Kochanicy :P Ja na Twoim miejscu dojebałbym pewnie jakąś wymierzoną w Kestrela akcją troll-odwetową, tak jak to zawsze miałem w zwyczaju :D

 

Jesteś dla mnie od dzis nie Moderatorem tylko Milicjantem .

 

[videoyoutube=H_qOq_eB4CA][/videoyoutube]

 

"Wtem do celi klawisz wpada,

I zaczyna więźnia bić.

Młody więzień na twarz pada,

Serce mu przestaje bić."

 

:D

 

Ch*j w dupę forumowym ORMOwcom :D

 

Kestrel, Wiesz Stary, nic osobistego - po prostu od czasu do czasu trzeba ten swój antysystemowy image podtrzymywać ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel amfce atakuje forum :roll:

Ty zostałaś ''prawą ręką ''Kstrela? że co post mu mowisz co ma robić z tego co zauważyłam raczej wzrok ma dobry i z obowiązków się wywiązuje dobrze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, myślicie, że jak pójdę na izbę przyjęć do ośrodka leczenia specjalistycznego (psychiatrycznego) to przyjmą mnie bez problemu? Jakie jest kryterium przyjęcia? Pytam, ponieważ wizytę u psychiatry mam dopiero za 1,5 miesiąca,a czuję, że nie poradzę sobie sam ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

islander91, swego czasu kiedy powoływałem się w PZP na tą ichniejszą klauzulę, której kontekst był taki, że każdy pacjent ma prawo do otrzymania natychmiastowej pomocy specjalistycznej (nie pamiętam dokładnie jak to szło :P), to olali mnie i terminami się zasłaniali :P Wkurwiony wykrzyczałem im, że przyjdę do nich z żyletką i pociacham się na miejscu i wtedy będa musieli mnie przyjąć ... :D No ale jakoś ten miesiąc przeczekałem :P

 

Jeżeli czujesz, że nie ogarniasz, spróbuj powyższego szantażu emocjonalnego :P Pewnie zabiorą Cię na obserwację do szpitala psychiatrycznego, czy coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, Nie pocieszyłeś mnie. :P Na oddział iść nie chcę (i nie mogę), jeszcze w miarę ogarniam. Mam przed sobą kilka stresujących momentów - sesja, wystąpienie publiczne, rozmowa o pracę... Czuję, że nie poradzę sobie - chciałbym aby przepisał mi jakies leki doraźne... Mam na izbie popaść w histerię? :D Nie wiem, czy podołam... Jeszcze mnie w kaftan zapakują. Poszedłbym prywatne, ale zwyczajnie nie mam kasy. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

islander91, Osoba, której dotychczasowe zachowanie wskazuje na to, że z powodu zaburzeń psychicznych zagraża bezpośrednio swojemu życiu albo życiu lub zdrowiu innych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×