Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

hej Wam

potrzebuje pomocy...

mam napisać list do siebie samej za 20 lat..który odczytam za 20 lat, możecie pomóc i coś wymyśleć ? treść listu jest dowolna z tym, że pozniej będę ozdabiać chyba koperte mniej więcej na podstawie tresci także musi to być proste do narysowania :D i pomysły też mile widziane...

ogólnie plissss pomóżcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myslalam zrobić to w bardzo prosty sposob czyli napisac ze teraz moim marzeniem jest zalozenie rodziny i ze mam nadzieje ze je za 20 lat zrealizuje i bede miec meza ktory mnie zawsze wspiera i wspaniale dzieci :D o ktore rowniez facet bedzie umial zadbac... dodatkowo wybuduje piekny dom z duzym ogrodem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, Ja kiedyś pisałem coś takiego w dzieciństwie, możesz napisać o swoich planach, marzeniach i nadziejach na przyszłość, o sobie, otoczeniu w jakim będziesz. U mnie się większość sprawdziło, co świadczy o tym jak bardzo mój umysł był rozwinięty w młodości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka wlasnie wroilem zakupow i przejadzki za miasto, jakies 30 km za Warszawa byla ładna pogoda, aż chcialo sie jechać w tamtą stronę. No ale musialem zawrócić dzisiaj strasznie chce mi sie z kimś pogadać i nie moge się doczekać rozmowy na parkingu, ale to dopiero za 2 godziny a dzisiaj nie wiedzieć czemu czas mi sie strasznie dłuży.

 

-- 17 maja 2014, 20:46 --

 

LATEK1962, nie mów że kładziesz sie spać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×