Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

siema ja nudze sie i wyobrazam sobie jakie fajnie mogoby by zyie w weendy gdyy jedzilo sie na wycieczki motocyklowe i pilo piwo wieczorem.

Tymczasem siedze i sie nudze okolo 18 wyjde do sklepu i zrobie sobie wycieczke za miasto. Pogoda niestety marna. Moze pod wieczór sie poprawi?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, wiadomo, przy gorączce nic się nie chce i brak sił, to wyleż Kasiu to przeziębienie pod kołdrą i weź jakiś paracetamol na obniżenie temp. - wysoką masz?

niską, dlatego nie biorę na obniżenie, lepiej niech organizm sam zwalczy

37.6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, tak. Jestem wrażliwa na spadki temperatury i teraz mamy jesienną pogodę

 

 

Próbuję uczyć się staropolszczyzny. :mrgreen:

 

Pokalanie- grzech

makuła- plama, skaza, brud

Maciora- matka, macierz

ciężko się czegokolwiek domyśleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, a oki weeknd w koncu :) dobrze sie czuje ostatnio, nawet bardzo dobrze i jakos wszystko zaczęło sie układać w końcu....pinkglassesf.gif

 

-- 17 maja 2014, 15:59 --

 

wieslawpas, u nas jak wychodzilam z pracy to swieciło i nawet w sloncu było ciepło a teraz naszły ciemne chmury i chyba popada ...

słucham Edyty Bartosiewicz lallallalaa "....skłamałam od tak całkiem niewinnie bys tylko był mój

byś tylko był przy mnie...."....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, tez powinnam posprzatac ale robota nie zając ... :P polezałam z gazetka na lozku, posprzatam wieczorem albo jutro, pranie wczoraj obiadu dzis nie robie bo , jutro cos wymysle wogole fajna grupke znalazłam na fb z przepisami łatwymi, z niewielu składników ;)

oooo słoneczko jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×