Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ahma, Nie wiem kochanie, do mnie się nie przyczepili a wiem,że ona ma na pewno na depresję na którą choruje już od 14 lat, kilka razy była u psychologa ale już od kilku lat nie chodzi wcale, chodzi tylko do psychiatry i cały czas przyjmuje leki, grupę ma przedłużaną to może już nie potrzebują opinii psychologicznej, na prawdę nie wiem. Ja mam tam daną tą opinię a historię choroby mam od lekarza ale też od psychologa u nich więc może to wystarczy, nie wiem

 

-- 17 maja 2014, 10:02 --

 

platek rozy, :*******

Idę się troszkę ogarnąć :***** miłego dnia :****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, to może bierz mniejszą dawke.

Właściwie to wydaje mi się, że z tej Zalasty już nic nie będzie i trzeba wprowadzić jakiś nowy lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK1962, odstawiłam w zasadzie z dnia na dzień chociaż brałam niby lekki bo cloranxen i do tego 5mg dziennnie czyli najmniejszą dawke i na 4 dzień po odstawieniu atak....

potem powoli neurolog kazał odstawiać tak też zrobiłam i znowu na 4 dzień atak.... pomimo drugiego ataku nie wrocilam juz do brania tego leku... telepało mną, mega lęki ogólnie to koszmar... przetrwałam... już ponad rok jestem na lekach przeciwpadaczkowych i więcej ataków już nie było pomimo nieprzespanych nocy itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×