Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z byłym chłopakiem.


comamzrobic123

Rekomendowane odpowiedzi

Inga_beta, :hide: Boże Święty masakra.

ja też jestem naiwna jeśli ktoś mnie szantażuje emocjonalnie. Do tej pory trafiłam tylko raz na szantażyste i tylko przez internet na szczęscie nie byłam wolna ale i tak mi było szkoda tej osoby która moje decyzje uzalezniała od siebie. Coś okropnego. Najgorszemu wrogowi nie życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uciekaj dziewczyno! Znam ten typ na pamięć - mój ojciec tak działa. Agresja werbalna i straszenie samobójstwem, ciągłe szukanie winnego...Chłopak do ciebie zadzwonił, bo zwyczajnie zabrakło mu winnych w najbliższym otoczeniu...to sobie przypomniał! Że to twoja wina! Dobre sobie. Tak, długo będzie szukał terapeutki w kobiecie, a potem może próbować znaleźć kobiete w terapeutce. Manipuluje wszystkimi. Tak znam ten typ na pamięć współczuję mu strasznie bo to wielkie cierpienie dla człowieka być egoistą. Tak znam, widziałam, sama okresowo powielałam ten schemat zanim nie załapałam jak to wszystko się nakręca.

 

Uciekaj, chłopak o którym piszesz jest jeszcze bardzo młody, ale ty też jesteś bardzo młoda i nie jesteś absolutnie winna jego problemom. Jedyne co możesz zrobić, to życzyć mu w duchu aby znalazł własne serce a nie zjadał je kolejnym kobietom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×