Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ahma, chcę pracowac, ale pewnie mnie nie przyjmą. :cry:

 

-- 16 maja 2014, 15:36 --

 

Nie chcę się nastawiać pozytywnie bo potem bedę cierpieć :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, aaaaaaaaaaaa cha pomyliłam się. w Krakowie to mało florystów jest, tak mi sie wydaje.

 

platek rozy, to o dorywczą prace ciężko. sama chcialabym mieć dorywczą pracę taką bez umowy. Ale ciężko :bezradny:

teraz ide na rozmowe o prace na cały etat i nie wiem czy wysiedze 8 godzin w robocie. najbardziej nie lubie jak mi sie czas dłuży w pracy. Wtedy łatwo sie zniechecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, ja bym mogla pracowac na caly etat jakbym juz sie dobrze czula ale mam dni bardzo rozne . Raz jestem na szczycie swiata a na drugi dzien ledwo sie wyczolguje zlozka .

 

No i leki mnie jeszcze lapia w roznych sytuacjach , nie panika ale leki wsrod ludzi jak jest tlum np .. i wsrod obcych tez sie stresuje.

 

-- 16 maja 2014, 17:05 --

 

Ide cos podzialac w domku:)

:papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, w ostatnim czasie to u mnie najmodniejszy zawód z tym, że po kursach, po policealce to jestem chyba jedyna w mojej gminie, ale we Włocku nie.

 

 

Przeklęta pogoda. Nie wiem co mam ze sobą zrobić bo zarazem się nudzę, a zarazem nie wiem co mam robić, czym się zająć. Nie cierpię takich stanów a zdarzają się coraz częściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×