Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

To spoko, że nie masz najmniejszej chęci poprawy.

Spoko jest również to, że jesteś zła. To zawsze level wyżej niż totalne dno i brak chęci do czegokolwiek (chęci masz, gdybyś nie miała, nie napisałabyś tu w ogóle).

Pomyśl o psychoterapii...Spróbuj chociaż porozmawiać z psychologiem.

Smutne, też zdawałam wszystkie egzaminy na lekach od siostry, których nikt mi nigdy nie przepisywał. A teraz nie jestem w stanie nawet na zwykłe zajęcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glitch, jesteś śmieszna. myślisz że wejdziesz do gabinetu i powiesz że chcesz clonazepam a lekarz bez gadania ci go przepisze? NIE LICZ NA TO !!!! żaden lekarz nie wypisze ci tego leku bez rozmowy i ocenienia że faktycznie on ci jest niezbedny.

A jesli jakims cudem znajdziesz lekarza ktory wypisze ci na niego recepte to tak jak pisałam w celu jego redukcji i recepta bedzie na miesiac !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mloda nie urkuj tak, dla mnie Twoje gadki to wymówka. Piszesz, że clonazepam Ci pomaga, heroina też pomaga.

Nie Ty będziesz psychiatrę uczyła co ma robić i od czego jest.

Powodzenia :mrgreen:

 

Taka stara, a taka bezczelna i ograniczona. Szkoda. Wstyd mi za ciebie i pewnie nie tylko mi, jeżeli zawsze zachowujesz się w ten sposób. Nic nie wiesz o moim stanie psychicznym, a moje leczenie się clonazepamem uważasz za narkomanię. Powinnam pozostawić twoje absurdalne 'mądrości' bez odpowiedzi, ale w sumie równie dobrze mogę odpisać.

 

Heroina też pomaga? Nie wiem, nie miałam nigdy styczności z żadnymi typowymi narkotykami, nawet z popularną obecnie 'trawką'. Z heroiną tym bardziej. Poza tym heroina nie jest obecnie lekiem. Clonazepam zaś jest i tak się składa, że leczy dokładnie te przypadłości, z którymi mam duży problem.

Wymówka? Jaka wymówka? Uważasz, że można naćpać się clonazepamem? Nie wydaje mi się, żeby mogło to być przyjemne doświadczenie, zapewne byłby blackout i po sprawie.

Nie masz pojęcia, w jakim byłam stanie zanim zaczęłam brać leki. To było piekło. Farmakologia nigdy nawet nie przyszłaby mi do głowy, gdyby nie było aż tak źle. Pomyślałam sobie, że spróbuję leków, a jeżeli to nie zadziała to po prostu się zabiję, bo przeciąganie tego cierpienia nie miało sensu. W każdym razie, benzodiazepiny poskutkowały, zmieniły moje nastawienie do życia, już nie boję się wszystkiego i nie przejmuję się całym światem 24/7. Oczywiście, dopóki je mam. Gdy się kończą, moja psychika wraca do swojego pierwotnego, przerażająco smutnego stanu, z którego śmierć wydaje się być jedynym wyjściem.

 

Owszem, mam pełne prawo powiedzieć psychiatrze, jakie leki mają na mnie zły wpływ. Jeżeli faktycznie jest kompetentny, zrozumie to i nie przepisze mi czegoś, co najwyraźniej nie leczy mojej choroby. Mam prawo odmówić czegoś, co czyni ze mnie zombie i zasugerować inny lek, który daje mi chęci do życia. Inteligentny psychiatra musi to zrozumieć i tyle. Jeżeli mimo moich próśb i opowieści dotyczących innych leków psychiatra uprze się przy swoim jednym leku (za reklamowanie którego akurat mu zapłacono), wtedy będę zmuszona udać się do innego psychiatry, który będzie w stanie zrozumieć, że jeżeli dany lek działa źle na pacjenta to nie powinien mu go przepisać.

 

Skąd tyle jadu, doszukiwania się podstępów? Na co chorujesz, że jesteś tak wrogo nastawiona i wszędzie widzisz ćpunów? Czyżbyś sama miała problem z narkotykami? Jeżeli tak, współczuję.

Ja po prostu chcę móc żyć, a wieczny strach i fobie dotyczące niemalże wszystkiego bardzo mi to utrudniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glitch, kolejna wjebana w benzo ktora uwarza ze to nic takiego...i jest najmądrzejsza.

Zamiast płacic 150pln za wizyte idz kup sobie za ten chajs clonow na bajzlu, bo watpliwym jest ze zdobędziesz zbawienie u lekarza, psychiatrzy to nie dilerzy nie kupia farmazonów wyimaginowanej choroby. Gdys miała chęć isc na wizyte w celu leczenia swojego uzależnienia, i powiedzenia w czym rzecz, wówczas sprawa wyglądałaby inaczej.

Gwarantuje Ci ze zaden psych nie przepisze z marszu clonów na trzy miechy a biorac po uwage ze jestes wjebana po uszy, dawka która przyjmuje naprawdę chory przez miesiąc tobie wystarczy może na tydzień..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glitch, jesteś śmieszna. myślisz że wejdziesz do gabinetu i powiesz że chcesz clonazepam a lekarz bez gadania ci go przepisze? NIE LICZ NA TO !!!! żaden lekarz nie wypisze ci tego leku bez rozmowy i ocenienia że faktycznie on ci jest niezbedny.

A jesli jakims cudem znajdziesz lekarza ktory wypisze ci na niego recepte to tak jak pisałam w celu jego redukcji i recepta bedzie na miesiac !!!!

 

Epitetów sobie oszczędź, możemy normalnie porozmawiać.

Chętnie opowiedziałabym lekarzowi o sobie, ale wstydzę się tego i strasznie boję. Nie umiem o sobie opowiadać. Gdyby jednak mi się udało to na pewno przepisałby mi clonazepam lub coś podobnego, bo moje dolegliwości wymagają leku tego typu.

Jednak nie ukrywam, że na clonazepamie najbardziej by mi zależało, bo wiem, że na 100% pomaga.

 

-- 16 maja 2014, 17:03 --

 

glitch, kolejna wjebana w benzo ktora uwarza ze to nic takiego...i jest najmądrzejsza.

Zamiast płacic 150pln za wizyte idz kup sobie za ten chajs clonow na bajzlu, bo watpliwym jest ze zdobędziesz zbawienie u lekarza, psychiatrzy to nie dilerzy nie kupia farmazonów wyimaginowanej choroby. Gdys miała chęć isc na wizyte w celu leczenia swojego uzależnienia, i powiedzenia w czym rzecz, wówczas sprawa wyglądałaby inaczej.

Gwarantuje Ci ze zaden psych nie przepisze z marszu clonów na trzy miechy a biorac po uwage ze jestes wjebana po uszy, dawka która przyjmuje naprawdę chory przez miesiąc tobie wystarczy może na tydzień..

 

Nie jestem wjebana po uszy.

Biorę 1 tabletkę dziennie, tylko leczniczo.

Moja choroba nie jest wyimaginowana. Mam fobie i ataki paniki, clonazepam pomaga.

 

-- 16 maja 2014, 17:06 --

 

Chciałabym, żeby moja choroba była wyimaginowana. Naprawdę. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glitch, zrozum, że ŻADEN lekarz nawet przyjmujący prywatnie bez rozmowy nie przepisze Ci tego leku. Także bedziesz musiała coś o sobie powiedzieć a najlepiej prawde. A z tego co piszesz masz kase na JEDNA wizyte wiec nie ryzykowałabym na Twoim miejscu tylko powiedziała prawde że bierzesz clon tyle i tyle i sie uzależniłaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glitch, nie masz czego sie wstydzić, lekarzowi psychiatrze nie są dziwne żadne objawy i żadna historia. Powiedz po prostu jak sie czujesz bez leku i że bierzesz już bardzo długo i go potrzebujesz. To bedzie wiedział o co chodzi. Najpewniej ci go przepisze ale w celu jego redukcji. I dostaniesz clona na miesiac. Bedziesz musiała w ciagu miesiaca z niego zejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem uzależniona od leków (nie poradziłabym sobie bez nich), ale w żadnym razie nie jestem narkomanką.

Czyli nie jesteś narkomanką, a lekomanką. Na to samo wychodzi. Tylko przy narkotykach, pójdziesz siedzieć za posiadanie. A przy lekach nie. Taka różnica. Uzależnienie jest praktycznie to samo. I sorry, ale widać to po Twoich pełnych agresji postów. Boisz się głodu i tyle. Nie chce się wyleczyć, ale brać leki. Piszesz, że nie poradziła byś sobie bez nich, oraz iż jesteś uzależniona. Czyli cierpisz na lekomanię. To się leczy podobnie jak narkomanię. Sorry.

 

Proszę darować sobie takie bezczelne insynuacje. Nie mam zamiaru udać się do psychiatry w celu zdobycia czegoś do naćpania się, lecz w celu uzyskania leków, które skutecznie zwalczają objawy mojej choroby.

 

Bezczelne to jest to, że 18-sto letnia dziewczyna zakłada konto na forum tylko po to, aby dowiedzieć się jak zdobyć lek na chorobę, której być może nie ma. Masz papier na chorobę? Masz ją stwierdzoną medycznie przez psychiatrę?

Do póki nie pójdziesz do lekarza psychiatry, i nie dostaniesz kwitów jesteś formalnie osobą zdrową. I bierzesz leki z powodu uzależnienia, a nie choroby.

I módl się, aby ktoś Cię nie namierzył i nie zgłosił sprawy do prokuratury. Jeżeli nie miałaś 18 lat, a dostawałaś recepty na takie leki bez zgody rodziców, to lekarz Ci je przepisujący będzie miał przesrane do końca życia. Jeżeli recepty były podrabiane, to Ty i osoba Ci załatwiająca prochy pójdziecie siedzieć.

 

Nic innego nie pomaga; psychiatra może sobie darować próby naprawiania świata i zwyczajnie przepisać mi lek, dzięki któremu mogę jako tako żyć.Taka jego praca

 

Bzdury piszesz dziewczyno. Psychiatra ma za zadanie naprawić TWÓJ świat a nie wszystko inne. To nie jest twój niewolnik, który ma zrobić to, co Ci się rzewnie podoba. Piszesz, że masz 18 lat. A mentalnie zachowujesz się jak 13-sto latka.

Skoro uzależniłaś się od leków, znaczy to, że nie dajesz sobie z czymś rady. Psychiatra ma Ci pomóc w tym, żebyś zaczęła wszystko ogarniać jak zdrowy człowiek. Ale skąd masz o tym wiedzieć, skoro nigdy nie byłaś u takiego lekarza i ważniejsze od tego, jest ćpanie leków?

 

Bez ciągłych napadów paniki, strachu przed wszystkim i bezusannych myśli o odebraniu sobie życia.

 

I właśnie dla tego rusz dupę, i pójdź do lekarza który zacznie Cię leczyć, a nie tylko zagłuszać objawy.

Bo do dupy takie coś! Masz 18 lat, a już masz problemy z lekami! To co będzie w wieku 24 lat. Wiesz? Ja Ci powiem co.

Odetną Cię ze sznurka, bo pewnego dnia ZABRAKNIE Ci leku, albo lekarz w końcu odmówi przepisania recepty.

To trzeba LECZYĆ a nie faszerować się gównem.

 

Clonazepam skutecznie pomaga przy moich problemach, które wbrew pozorom wcale nie są trywialne. Leczyłam się nim przez bardzo długi okres.

 

Czyli chcesz mi powiedzieć, że zamiast do psychologa który zapewne poukładał by jakąś dziecinną psychikę, faszerowali Cię lekami? I Twoi rodzice, którzy są przeciwko psychiatrii na to pozwalali? To się nadaję naprawdę do prokuratora.

 

Chociaż wątpię, czy narkoman na głodzie byłby w ogóle wstanie cokolwiek pisać... Raczej leżałby na skręcie we własnych odchodach.

 

Brakuje Ci jakiejkolwiek wiedzy życiowej. Poznałem w życiu wielu narkomanów. I wiesz co? Byli to prezesi lub dyrektorzy wielkich firm, którzy na co dzień chodzili w garniakach, a w domach ładowali krechę za krechą. Mieli już tak sprane mózgi, że ciężko było się z nimi dogadać. Jeden z takich prezesów, pociągną znaną spółkę elektroniczną na dno. Bo nikt go już nie rozumiał, wydawał sprzeczne decyzję a odwołać go się nie dało. Miał poparcie zarządu. Kolegów. Też ćpunów. Zdziwiona?

Nie myl ćpającego penera z narkomanem. To są dwie różne rzeczy.

 

No i oczywiście nie chcę leków przeciwdepresyjnych. Na 100% nie trafią z doborem leku i przepiszą mi jakieś najgorsze gówno z setką skutków ubocznych. Poza tym nie mam takiej typowej depresji. Jestem pewna, że żaden lęk przeciwdepresyjny nie pomoże przy moich dolegliwościach.

 

Skąd masz wiedzieć, co do Ciebie trafi a co nie, skoro nawet nie masz diagnozy?! Jakaś masakra. Dziewczyno. Poczytaj sama siebie. Od razu stawiasz na to, że coś Ci nie pomoże i wszyscy są bee. Ty wiesz wszystko najlepiej.

 

Skoro negujesz zdanie użytkowników, którzy są o wiele starsi od Ciebie, i mają doświadczenie życiowe którego nie masz, to po co zakładałaś tu konto? Po to, aby dostać może numer do lekarza, który potulnie wypisze Ci to, co chcesz? ZAPOMNIJ.

 

Ja Ci powiem jak będzie wyglądało Twoje życie, jeżeli się nie ogarniesz w porę i nie pójdziesz do kogoś, kto zacznie Cię leczyć.

Pewnego dnia benzo się skończy. Lekarz internista odmówi wypisania leków, bo nie będzie dla sfrustrowanej nastolatki ryzykował paki. Będziesz wściekła, zła i dręczyć Cię będą myśli samobójcze. Aż ktoś z znajomych, podsunie Ci herę, albo kokę. Weźmiesz, i poczujesz się super. Stwierdzisz, że to przecież działa tak samo, kontrolujesz to, więc co za różnica czy bierzesz benzo, herę, kodeinę czy cokolwiek innego. Pewnego dnia, obudzisz się na dworcu, bez rodziców, bez kasy i bez godności.

 

Od leków się zaczyna. Nie od zioła, jak piszą co poniektórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glitch, A wiesz od czego masz ataki paniki i fobie....otóż od długotrwałego jedzenia klonów i innych benzo.

Zwyczajne objawy odstawienne, pojawiaja sie wtedy gdy jestes na głodzie, a clonozepan nie jest lekiem przepisywanym na fobie i ataki paniki.

 

To wszystko miało miejsce długo PRZED tknięciem jakichkolwiek substancji. To rujnowało moje życie. Do momentu, w którym znalazłam opcję na 'wyciszenie' tych problemów. To ze względu na lęki i fobie zaczęłam poszukiwać leków, nie byłam już dłużej tego znieść. Lęki i fobie nie pojawiły się na skutek używania jakichkolwiek substancji ani jako syndrom odstawienia, byłam całkowicie czysta, a one i tak zdominowały moje życie.

 

Nie jestem teraz na żadnym głodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniosło mnie ze szczeroscia, skasowałem...

 

-- 16 maja 2014, 17:37 --

 

glitch, A wiesz od czego masz ataki paniki i fobie....otóż od długotrwałego jedzenia klonów i innych benzo.

Zwyczajne objawy odstawienne, pojawiaja sie wtedy gdy jestes na głodzie, a clonozepan nie jest lekiem przepisywanym na fobie i ataki paniki.

 

To wszystko miało miejsce długo PRZED tknięciem jakichkolwiek substancji. To rujnowało moje życie. Do momentu, w którym znalazłam opcję na 'wyciszenie' tych problemów. To ze względu na lęki i fobie zaczęłam poszukiwać leków, nie byłam już dłużej tego znieść. Lęki i fobie nie pojawiły się na skutek używania jakichkolwiek substancji ani jako syndrom odstawienia, byłam całkowicie czysta, a one i tak zdominowały moje życie.

 

Nie jestem teraz na żadnym głodzie.

a gdzie znalazłaś opcje na wyciszenie...

I jeszcze powiesz mi ze lekarz rodzinny przepisał Ci klony na zle samopoczucie.....uspokój sie i pomysl, nie jestem z pierwszej łapanki i nie uwierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem,autorka powinna skorzystać z pomocy psychiatry,ale też i lekarzy od uzależnień,nie dyskutujemy tutaj jak wysępić lewe benzo od lekarrza,tylko jak WYJŚĆ z tego typu problemów.

Jeśli autorka twierdzi że nie jest uzależniona,niech powie to samo lekarzowi psychiatrze ,co nam tutaj,i on oceni czy autorka problemu nie ma.

Z mojej strony tyle,kosz.

Dyskusja zamknięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zdiagnozowano ADHD jakies 2 miesiace temu... A mam 29 lat ;)

 

Przechodze psychoterapie ktora bardzo mi pomaga, koncze leczyc depresje i zaczynam nowe zycie. ADHD nie mija z wiekiem. Poprostu trzeba znalezc pozytywy tego syndromu i cieszyc się nimi. Jestesmy inni ale nie znaczy, ze gorsi. Jestesmy wyjątkowi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestesmy wyjątkowi

nie pocieszaj się swoim zajobem i łykaj Metylofenidat ,żeby doświadczyć troche spokoju .

i cieszyc się nimi

ciesz się , widocznie tyle masz tego ADHD co brudu za paznokciami .

Zajobem to jestes Ty i do tego nie masz za grosz kultury. ADHD ma rowniez swoje dobre strony. Mam isc sie zabic? Bo mam ADHD? Mam siedziec w domu i wyrywac sobie wlosy z glowy zeby Tobie bylo lepiej? Nauczylam sie z tym zyc i radze sobie o wiele lepiej niz moi rowiesnicy - z tego sie ciesze. Haha przeciez na tym polega zycie - wedlug tego cytatu, który widnieje pod Twoim wpisem. A Ciebie mi szkoda , ze swoje frustracje wylewasz na forum i obrazasz ludzi których nawet na oczy nie widziales. Tego nauczył Cie ten Jezus z obrazka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ciebie mi szkoda , ze swoje frustracje wylewasz na forum i obrazasz ludzi których nawet na oczy nie widziales.

a w Twoim podpisie dziewuszko jest " nieważne jest to co mówią inni " , a unosisz się tak jakbyś z tydzień miała sraczkie i na kiblu ze swoim ADHD siedziała i nie mogła go wystękać ,eeeee.

Jak Ci tak dobrze z chorobą i dzięki niej radzisz sobie lepiej od innych, to po prostu jesteś świetna . Trzymam sztamę ,żeby Ci się nie pogorszyło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ciebie mi szkoda , ze swoje frustracje wylewasz na forum i obrazasz ludzi których nawet na oczy nie widziales.

a w Twoim podpisie dziewuszko jest " nieważne jest to co mówią inni " , a unosisz się tak jakbyś z tydzień miała sraczkie i na kiblu ze swoim ADHD siedziała i nie mogła go wystękać ,eeeee.

Jak Ci tak dobrze z chorobą i dzięki niej radzisz sobie lepiej od innych, to po prostu jesteś świetna . Trzymam sztamę ,żeby Ci się nie pogorszyło .

 

 

Mam gdzies Twoje zdanie, ale to nie znaczy ze nie moge wyrazic swojego Chłoptasiu. Idz do kosciola lepiej i sie wyspowiadaj, bo jad zalewa Ci oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×