Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Anel92, no to pomysłów brak, bo tak na prawdę bez zrobienia badań ciężko cokolwiek stwierdzić nawet lekarzowi. Poczekaj na wyniki.

A co do diagnostyki żylaków to USG dopplera, ale przed obrzękami miałabyć inne objawy najpierw.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, Tak mi przykro,że tak się męczysz, a dostałeś jakieś tabletki na uspokojenie?

Nic, żadnych tabletek na uspokojenie. W niedzielę mam wizytę i będę negocjował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilam do mojej lekarki i mi pwooedziala ze skoro zus sobie zazyczyl dodatkowego badania to on musi mnie na nie skierowac a nie ona , bo ja juz mam stwierdzona chorobe i nie ma potrzeby robic tego badania ktorego zus sie domaga.

 

znalazlam na to nawet przepis :

 

 

W razie wątpliwości lekarz orzecznik może wydać skierowanie do specjalisty lub na dodatkowe badania. Wyznaczy też datę ponownego badania, na które trzeba się stawić z wynikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili z PCPR. Mam umowę do podpisania. Pewnie, że nie zrezygnuje ze szkoły. (To sprawie dofinansowania. ) Coś ruszyło, ale pewnie jeszcze z miesiąc potrwa zanim dostanę pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, wezme wydrukowany tez przepis i zakresle go rozowym mazakiem .

 

jak wspomna o badaniu walne kartka z przepisem.

Ja dzis kiepsko , nosi mnie , a pogoda tak fatalna ze jak poszam po rybke do sklepu i po marchewy do surowki to zamokly mi cale kolana bo tak deszczem zacina .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no nie wiem czy tak super bo oznacza że się przeciągnie

 

Poszukują florysty we Włocku. Boję się składać cv. Papier mam, ale kompletnie nic nie umiem i praca, zapewne, piątek świątek i niedziela, a mam szkołe :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nie pytałam czy przyznali. W poniedziałek się dowiem co i jak. Nie znoszę tej baby. Jest okropnie nie miła, aż strach o cokolwiek pytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilam do mojej lekarki i mi pwooedziala ze skoro zus sobie zazyczyl dodatkowego badania to on musi mnie na nie skierowac a nie ona , bo ja juz mam stwierdzona chorobe i nie ma potrzeby robic tego badania ktorego zus sie domaga.

 

znalazlam na to nawet przepis :

 

 

W razie wątpliwości lekarz orzecznik może wydać skierowanie do specjalisty lub na dodatkowe badania. Wyznaczy też datę ponownego badania, na które trzeba się stawić z wynikami.

:brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałam tak sobie na te oferty pracy a terazmam dylemat. Z jednej strony boję się ośmieszenia z drugie przepuścic okazję na pracę, nawet tylko na okres próbny czyli 3 m-ce ... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, ja tez mam obawy , podobne Kasienko :************** .

 

 

monmaria, mirunia, oni zeruja na niewiedzy ludzi i ich zastraszaja , bo jeden sie dowie jak jest naprawde ,jakie sa przepisy na to ale 9 odpusci.

mirunia, Moze ksiazeczka pod kocem? albo jakis filmik?

 

ja koncze Anne Janko "Pasja wg sw. Hanki" super taka zachlanna ta ksiazka , pelna pasjiwlasnie i barwna.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×