Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, klepała mnie po brzuchu jak nienormalna powiedziała,że rzeczywiście mam wzdęty brzuch a ja ją mało nie kopnęłam bo mnie bolało to jej klepanie, pierdolone leki ile ja tych leków się już nabrałam to się nie dziwię że wątroba mi siadła, ja nie biorę tylko psychotropów, chorowałam też na inne choroby do tego stopnia,że dostawała bardzo silne antybiotyki nawet 5 razy w roku w końcu musiało szlag wszystko trafić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, nic nie mam na wątrobę teraz mam tylko tialorid na te opuchlizny bo są potworne aż chodzić nie mogę

 

-- 16 maja 2014, 11:22 --

 

acherontia-styx, nie wiem, ja się nie znam, wiem,że mam tego wszystkiego już dosyć, naokrągło choruje nie tylko na głowę, na prawdę mam dosyć i skąd brać pieniądze na te jebane leki, jestem tak wściekła na to wszystko,że jak się pokaże we wtorek u psychiatry to znowu mnie zamknie w wariatkowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, rozumiem, że możesz mieć dość i że takie coś jest męczące, bo sama bywałam dość częstym gościem w szpitalu/u lekarza (wcale nie zawodowo) ale nie nakręcaj się niepotrzebnie bo to w niczym nie pomoże, wręcz przeciwnie.

Nie masz objawów niewydolności wątroby, żółtaczki polekowej ani niczego takiego. Niech lekarz Ci włączy lek osłonowy na wątrobę, a psychiatra pokombinuje z lekami, które mają mniej hepatotoksyczny wpływ.

Przyjmując długi czas leki nie uniknie się objawów ze strony wątroby, bo głównie tam są one metabolizowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monmaria, Co się dzieje z tą pogodą, u mnie nie pada ale strasznie wieje

 

-- 16 maja 2014, 11:40 --

 

acherontia-styx, No mam nadzieję,że nie mam żadnej niewydolności, a możesz mi powiedzieć od czego wykluczając nerki mam tak strasznie spuchnięte stopy? to jest bardzo duże opuchnięcie które w ogóle nie schodzi od jakiegoś już czasu, nawet na chwilę, jest obolałe i ledwo chodzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, obrzęki stóp to dość ciężki temat :P w takim sensie, że może je powodować piedyliard różnych rzeczy, między innymi: nerki, wątroba, krążenie, działanie uboczne leków, a nawet hipotonia ortostatyczna. Wszystko zależy od tego jakie są te obrzęki i jak się zachowują (np. narastają w ciągu dnia a po nocy ustępują).

Żeby wyjaśnić czy mają one związek z wątrobą musiałabyś zrobić badanie na poziom albumin w osoczu krwi, nie wiem czy lekarka zlecając Ci badania zleciła też to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, to są obrzęki które utrzymują się cały czas, rano wstaje z takimi samymi jak mam w ciągu dnia bez przerwy są i wcale nie schodzą, potwornie bolą mnie nogi i te opuchnięcia, stopy i od kolan w dół do stóp, sąmocno spuchnięte, takie zlane i aż opuchlizna odstaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny :****

 

Ja miałam opuchniete stopy i nogi właśnie od kolan w dół jak nie spałam całymi nocami.. a jak tylko padłam i udało sie przespać to opuchlizna schodziła..

ale to zupełnie co innego niż ma anel

 

Wiecie co moją diete szlag trafił, zamówiliśmy z robertem pizze a teraz zajadam sie ciastkami :roll::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, właśnie próbowałam wiesz i nic :( moczyłam nogi w zimnej wodzie nawet masowałam bo myślałam,że może krążenie i nic :( nie mam pojęcia co się stało

 

-- 16 maja 2014, 12:01 --

 

acherontia-styx, kurczę nie wiem, a jakie badania trzeba by było zrobić żeby sprawdzić to czy to żylaki czy coś z żyłami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×