Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, :*** ciężko jest cholernie, najgorzej jak się zacznie chorować bo jak ma się jeszcze zdrowie to pół biedy

 

platek rozy, na razie boję się cokolwiek brać z leków :( poczekam do poniedziałku zobaczę co mi lekarz powie :***

wykończą nas te wszystkie zusy, urzędy, komisje :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no wiem :( powiem jej w poniedziałek, na razie dała mi tylko tialorid na te opuchnięcia i to wszystko, i kazała iść do psychiatry,żeby zmniejszył ilości tych leków do minimum na tyle ile się da czyli nie wiem jak będę psychicznie funcjonować, dobrze,że chociaż trafiłam dziś na miłą pielęgniarkę, boję się igieł, nie znoszę tego i tak jakoś miło do mnie podeszła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, leje jak nie wiem . Niestety podejrzewam ze nie dostane swiadczenia bo sobie wycudowali zebym zrobila jedno badanie ktore nie jest w ogole potrzebne bo ja mam leczenie i diagnoze i w szpitalu mi tego badania nie zrobili bo uznali ze nie jest konieczne . A prywatnie kosztuje okolo 300 zl. Zreszta zrobie prywatnie to mi ejszcze powoedza ze mam pieniadze a wyciagam lape po zusowe.

 

Takze najpewniej zostane bez srodkow do zycia. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :( masakra, skoro w szpitalu stwierdzili,że nie badanie nie jest potrzebne...i jakie drogie jest w ogóle :roll: czego oni już nie wymyślą byle by tylko nie dać pieniędzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :papa:

Kurcze, ale u mnie leje.

Całą noc "wyły" syreny strażackie.

Mam nadzieję, że nie będzie powodzi tylko skończy się na podtopieniach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, :papa:

 

-- 16 maja 2014, 11:49 --

 

platek rozy, jak się czujesz :***

 

-- 16 maja 2014, 11:55 --

 

Anel92, czytam, że masz trochę złe wyniki, nie martw się dziewczyny Ci dobrze radzą, wątrobę na pewno wyleczysz, czego Ci z całego serca życzę :**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko :mrgreen:

co tam słychać dobrego?

Anel92, poczekaj do samych wyników, może się okazać, ze nie jest tak źle jak się może wydawać ;)

też kiedyś brałam dłuższy czas leki, które działają uszkadzająco na wątrobę, lekarz kazał zmienić lek na inny i w międzyczasie zrobić badania krwi, po czym po wynikach okazało się, że moja wątroba ma gdzieś te leki i ma się świetnie ;)

 

ja wróciłam z miasta, byłam załatwić praktyki i w bibliotece. pogoda nieciekawa, ale chociaż tyle dobrze, że jak na razie nie pada.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monmaria, Wiem :** muszę się najpierw oswoić z tym,że coś jest nie tak, przegryźć to i trochę mi przejdzie stres, n razie się martwię tym co w poniedziałek usłyszę a jeszcze we wtorek muszę iść do psychiatry żeby mi zmniejszył ilość leków do minimum jakiego się da i nie wiem jak będę dawać radę psychicznie, oby się wszystko ułożyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, ale i tak spokojnie. Poczekaj i zobaczysz co powie lekarz. Nie ma się co nakręcać.

ASPAT i ALAT mogą być podwyższone z wielu powodów, chociaż w Twoim przypadku rzeczywiście pewnie winne są leki, ale podwyższone próby wątrobowe to nie jest koniec świata ;)

masz jakieś inne objawy oprócz samych podwyższonych wyników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, tak, mam, bóle brzucha, biegunki, potwornie opuchnięte stopy przy kostkach aż lekarka się wystraszyła jak to zobaczyła

 

-- 16 maja 2014, 11:14 --

 

i wzdęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×