Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście, włącznie z takimi, że dałbyś sobie głowę uciąć, że autentycznie jest coś nie tak z pompą, pozostaje niepewność kiedy jest to pierwszy raz i naprawdę mocno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, ja zwykle zasypiam właśnie ok.3, 4. Zajrzałam na chwilkę, a tu Ty z parkingu:)

Cieszę się, że przyjemnie spędzasz tam czas...

 

-- 16 maja 2014, 02:17 --

 

Jestem na rencie, więc nie mam żadnych ograniczeń, no może jedynie leki, które staram się brać regularnie / na inne schorzenia niż nerwica/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, właściwie nie wiem...chyba zawsze lubiłam wieczorne czytanie, oglądanie słuchanie? Przez jakiś czas, prawie 4 lata, miałam problem ze snem w ogóle.

Teraz jest lepiej, ale godzina zasypiania przesunęła się. Zamierzam to zmienić. Chciałabym walczyć z lękami swoimi /lęk przed wychodzeniem z domu/ o świcie-ale o tej porze śpię zazwyczaj:) Już będę zmykała, czuję senność...DOBRANOC, miło mi było zamienić z Tobą kilka zdań :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie gry nie wciągają, w liceum nawet traktowałem je jako jedną z przyczyn choroby. Jakiś winny musiał być. Teraz trochę odraża mnie nadmiar przemocy. Niby nic takiego, ale stwierdziłem, że jak chce się dobrze czuć to zabijanie i rozflaczanie wrogów po kilka godzin dziennie raczej nie postawi mnie na nogi.

 

Poza tym mam bardzo męczące sny z grami na PC. Coś jak koszmary, próbuję przejść grę, a się okazuje, że rozpływają mi się palce i nie mogę we śnie wcisnąć klawisza. Albo mylę sam siebie z bohaterem gry. Zabójcze tempo rozrywki, pełno czyhających na ciebie pułapek i wrogów, to jakiś koszmar taki świat. We snach to wychodzi, bo za dnia tak się to nie rzuca w oczy. A może tylko przesadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×