Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Prakseda, nie wiem tez mnie troche to wkurzylo bo dowiedzialam sie od kumpeli ktora miala ten sam zabieg ze na stronie szpitala jest informacja ze wymagaja tego szcsepienia. Nie chce siac paniki bo moze nie wszedzie. Ostatnio moja mam panikowala, ze nie mialam tego szczepienia przy kolonce i na pewno mam zoltaczke wiec moze teraz tak juz nie przestrzegaja bo narzedzia sa lepiej sterylizowane?

DżejnRołs, tylko, ze ja nie mialam tego zabiegu w trybie pilnym tylko normalnie standardowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DżejnRołs, tak zrobie. Pojde w poniedzialek i zapytam rodzinnego a pozniej napisze do gina.

 

Kakunia 123, mi sie jak na zlosc nie chce teraz spac, a rano bede zombie jak zwykle. Dzis do 16 mniej wiecej nie bylam w stanie normalnie funkcjonowac a teraz okaz zdrowia cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DżejnRołs, nie mialam szczepienia podczas kolonoskopii. Tylko ze wtedy tez nikt mi nie kazal robic i nawet o to nie pytali przed badaniem. Malo tego podczas wypelniania dokumentow nawet nie bylo takiego pytania. Wuiec nie wiem o co ten caly raban mi mama zrobila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Położyłam się spać z bólem gardła. Okej, każdemu się może zdarzyć, że gardło zaboli, prawda? Przecież normalka, wystarczy wyjść na dwór za cienko ubranym, na ten deszcz, albo przegrzanym, no cokolwiek... Wieczorem nie było głupich myśli, ale rano jak się obudziłam i sobie włączałam drzemki na budziku to z każdą minutą myśli coraz głupsze, że to może nie tylko ból gardła, tylko jakieś meningokoki i za kilka godzin będę umierać... Ratunku, ja tak nie chcę... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Położyłam się spać z bólem gardła. Okej, każdemu się może zdarzyć, że gardło zaboli, prawda? Przecież normalka, wystarczy wyjść na dwór za cienko ubranym, na ten deszcz, albo przegrzanym, no cokolwiek... Wieczorem nie było głupich myśli, ale rano jak się obudziłam i sobie włączałam drzemki na budziku to z każdą minutą myśli coraz głupsze, że to może nie tylko ból gardła, tylko jakieś meningokoki i za kilka godzin będę umierać... Ratunku, ja tak nie chcę... :why:

 

 

Oooooooj znam to doskonale. Myślę nieraz, że choruję na coś, co jeszcze nie powstało. :D Wiecie, że będę pierwszą ofiarą nowej, groźnej choroby.

 

Od kilku dni mam dziwny ból... No właśnie: czego? Oka? Nie całkiem. Boli mnie coś - jakiś nerw za okiem, może nad okiem, może oczodół, może brew sama w sobie - gdy poruszam brwią, tj. marszczę ją lub podnoszę w akcie zdziwienia (rzecz jasna robię to co chwilę, nie będąc zdziwiona, lecz sprawdzając, czy ciągle mnie boli). Ja już najgorsze myśli... Chociaż przedwczoraj mi na jeden dzień przeszło ze względu na maturę, która mnie strasznie stresowała (i chyba od tego stresu, tak siebie pocieszam, bolał mnie cały łeb. ale bez tej brwi/oka/Bóg wie czego!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marta, pytalas o moje objawy, one sa bardzo dziwne, jakis czas temu pisalam o tym na tym forum:

 

"Objaw polega na tym że: Od 2 miesięcy podczas mówienia, uśmiechania się, poruszania mięśniami twarzy, odczuwam szum w lewym uchu, takie jakby pykanie, i drganie lewego oka,a wlasciwie miesni pod okiem i brwi. Dzieje się to jednoczesnie, i tylko przy ruchu mięśni twarzy, nie występuje samoistnie. Byłam u dentysty bo myslałam że to od zęba, byłam u laryngologa bo myslałam że to od ucha z którym mam problem od dziecka, ale wszystko ok. Neurolog powiedział tez że to objaw od nerwu trójdzielnego ale z jakiej przyczyny, nie wie. naczytałam się w necie o guzach mózgu i koniec, ze stresu nie jem, nie spie, jestem w rozsypce, inne objawy tez dopasowałam, parestezje, mrowienia, uciski i jednosekundowe bóle w głowie, w skroniach, nawet w szczękach."

 

A wczoraj mi jakos dziwnie w uchu piszczało, jak ktos cos glosniej powiedzial to mialam pisk, taki lekki ale jednak wkurzający. W nocy przeszło bo narazie go nie odczuwam, ale niewiem czy nie wroci. I jak tu sie nie shizowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nervuska81 ja przez 3mace mialam codziennie okropny bol glowy w potylicy promienujacy do karku czasami...dretwiala mi polowa twarzy....mrowialy drtetwialy place u rak...bolalo ucho...no objawy guza mozgu jak ulal...zrobil tomograf i rezonanas i nic.....

mysle ze od szyjnego....zrobilam tylko rtg....bo juz nie stac mnie bylo na rezononas nie mieszkam w pl wiec wszytsko prywatnie....

dalej mam czasmai drewienia palcow dziwny bol rak....

 

kiedy ty masz ten rezonanas??

 

-- 16 maja 2014, 08:48 --

 

aaa i jak sie smieje to bola mnie kosci potyliczne....dziwne uczucie....a przed lewnym okiem od 9mcy lata czarna kropka.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadiee, tez mialam akcje z okiem, z rok temu :/ tak mnie cos bolalo jakby za nim czy nad nim, juz nie pamietam... ale nie wiedzialam co to. Dodakowo mam astygmatyzm, i tak dziwnie krzywo widzialam. Ale jakos potem ustapiło wszystko - chociaz z miesiac trwalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam rezonans, mega sie boję. Nie wiecie moze czy przy rezonansie głowy wkładają sama głowę do tej tuby? Mam klaustrofobię i niewiem jak dam radę.

 

Wjeżdżasz niestety cała. Nie bój się każdy ma inaczej. Dla mnie było to straszne z powodu zawrotów głowy. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalb, no wiesz co, po przyjezdzie nawet spoko, calymi dniami robilam rozne rzeczy, ale tak po tygodniu znow jakies oslabienie sie pojawilo, i tak mnie przytlacza bo robie remont mieszkania i mam tyle ogarniania i jakos tak za duzo tego :-/

Ale tez tak dziwnie bo np. jednego dnia kiepsko sie czuje, a kolejnego super! I wczoraj bylo np. super, caly dzien, a dzis lipa od rana.

 

Ale i tak ciesze sie, ze jestem w PL, jednak wiecej ludzi spotykam, gadam itd. A tam bylam strasznie odizolowana...

 

A Ty jak z małym? :) bardzo zmeczony jestes? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadiee, tez mialam akcje z okiem, z rok temu :/ tak mnie cos bolalo jakby za nim czy nad nim, juz nie pamietam... ale nie wiedzialam co to. Dodakowo mam astygmatyzm, i tak dziwnie krzywo widzialam. Ale jakos potem ustapiło wszystko - chociaz z miesiac trwalo.

 

Nawet nie wiesz, jak mnie uspokoiłaś... Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marta, troche mnie pocieszyłaś :)

rezonans mam dzisiaj o 18.30. ja jakichs mega bolów glowy nie mam, tylko takie jednosekundowe klucia, ucho tez mnie bolalo jakis czas ale przeszlo, czasem zakluje. tylko te objawy uciskowe i bólowe to mi sie zalaczyly jak wlasnie poczytalam o guzach mozgu, a z drgajacym okiem walcze juz 2 miechy strasznie mnie to wkurza i jakas przyczyna tego napewno jest. tylko jaka?

wiecie co, przed chwila sie zdrzemnelam i co mi sie snilo? rezonans! hehe juz mi sie na psychike rzucilo ladnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się dziś kleszcz śniły. A właśnie.. zna się ktoś na interpretacji WB? Czytałam na stronie stowarzyszenia, że nawet jak wyjdzie gdzieś jeden prążek to może oznaczać boreliozę. Podobno bardzo ciężko takową wykryć jeśli jest stara, a u mnie gdyby była to pewnie ponad rok. Gdzieś też znalazłam info, że przy 6 punktach jest wynik wątpliwy, u mnie jest 5 czyli blisko.

 

Borelioza IgG met. western-blot Borelioza IgG P100 -

Borelioza IgG VIsE -

Borelioza IgG P58 -

Borelioza IgG P41

Borelioza IgG P39 -

Borelioza IgG OspA -

Borelioza IgG (OspC) B. sensu strico -

Borelioza IgG (OspC) B. afzelii -

Borelioza IgG (OspC) B. garinii -

Borelioza IgG (OspC) B. spielmanii +

Borelioza IgG (P18) B. sensu strico -

Borelioza IgG (P18) B. afzelii -

Borelioza IgG (P18) B. garinii 1 -

Borelioza IgG (P18) B. garinii 2 -

Borelioza IgG (P18) B. spielmanii -

Borelioza IgG interpretacja ujemny,5 pkt

 

Borelioza IgM met. western-blot Borelioza IgM P100 -

Borelioza IgM VIsE -

Borelioza IgM P58 -

Borelioza IgM P41 +

Borelioza IgM P39 -

Borelioza IgM OspA -

Borelioza IgM (OspC) B. sensu strico -

Borelioza IgM (OspC) B. afzelii -

Borelioza IgM (OspC) B. garinii -

Borelioza IgM (OspC) B. spielmanii -

Borelioza IgM (P18) B. sensu strico -

Borelioza IgM (P18) B. afzelii -

Borelioza IgM (P18) B. garinii 1 -

Borelioza IgM (P18) B. garinii 2 -

Borelioza IgM (P18) B. spielmanii -

Borelioza IgM interpretacja ujemny,1 pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×