Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

macieywwa, też tak myślę, chociaż raczej nigdy już nie będę normalsem. Mogę co najwyżej stanowić ich perfekcyjną imitację :D Nie powiem, całkiem mi to odpowiada :mrgreen: Mimo to, moje zaburzenia (o których oczywiście nikt w pracy nie wie) przypominają mi o tym, gdzie moje miejsce :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, Całkiem interesująca ta imitacja :D

Jednak powrót do zycia czyli kontakt z ludzmi, jakas praca na miare naszych mozliwosci czesto pomagają wyrwac sie ze szpon choroby, lepiej niz nie jeden lek.

Strasznie tesknie za swoim zyciem z przed roku, własnie praca, ciągle jazdy do inwestorów po całej Polsce, zalatwianie spraw strasznie nakręcały mnie do zycia a teraz takie nic nieróbstwo poteguje tylko objawy i uczucie bezużytecznego człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, może powinieneś poszukać pracy?

Kiedy zobaczyłam ogłoszenie, wcale nie byłam pewna czy już jestem gotowa, ale pomyślałam sobie, że muszę chociaż spróbować i nie żałuję :)

U mnie też nie jest tak, jak było kiedyś, ale ważne, że udało się powrócić do życia i jakoś funkcjonować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co robię? Odliczam w robocie czas do 15-tej i zasuwam do domu połknąć przegapioną tabletkę paro :)

W sumie to może połknę tę trutkę dopiero jutro rano, skoro nie czuję że jestem na głodzie :)

65 min i weekend !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×