Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Anna Maria, NIC !! zero.. waga stoi w miejscu :why:

to po co odstawiasz, nie tedy droga :nono: dieta, ruch a nie leżenie całe dnie w łóżku podjadając jakieś swiństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, zgodze sie z tym że olzapin powodował zwiekszenie apetytu ( przytyłam 25kg) ale po solianie, abilify jem normalnie a nawet staram sie trzymac diete a waga i tak poszła do góry kolejne 10kg!!!!!... 35 kg przytylam na lekach!!!!. musi coś spaść!!!kurva :evil::why:

 

khaleesi, ale dobrze się czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, ale od dwóch dni leżysz w łózku. Ja dzis conajmniej 10 km zrobiłam marszem, a mi mówisz że schudłam tylko dlatego że solianu nie biorę, aż przykro mi się zrobilo bo pomniejszasz moją pracę którą musiałam włożyć by zrzucić ponad 20 kg. :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, proszę Cię, nie wmówisz mi, że przytyłaś od samych leków....możesz i jeść mało, ale zależy też co jesz...bo jak w większości świństwa typu fast-food i słodycze, a jeszcze dodatkowo zero jakiejkolwiek aktywności fizycznej to się nie dziwie, że nie spada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, ale ja nie mam gdzie maszerować , nie mam przed blokiem lasu czy łąki i nie mam z kim chodzić na te marsze , biegac nie bede bo jak ide troche szybciej to sie niesamowicie męcze a co dopiero biegać, nie dałabym rady.. jedyne co to mam w domu rowerek ale nie wiem czy to coś da.. a co do solianu to mam nadzieje ze schudłas też dzieki odstawieniu bo ja na to licze :why::why::why::why::why:

 

acherontia-styx, nie jem fast foodów i słodyczy. chodziłam na oddział dzienny tam podali mi abilify i kolejne 10 kg przybrałam :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym sobie owalił jakąś czekoladkę, ale nie mam żadnej w domu, a do sklepu nie pójdę, bo się ściemnia, a w mojej okolicy samobójstwem jest wychodzenie z domu po zmroku. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, ale przecież jeszcze jest jasno, masz daleko do tego sklepu?

Niby nie tak daleko, bo jakieś 200 metrów, ale jak wyjrzę przez okno, to widać że już lumpy powyłaziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, po pierwsze:szukasz wymówki bo w mieście też można maszerować bo widzę często jak zasuwają z kijami, po drugie: nic nie ma za darmo jak to mowią bez pracy nie ma kołaczy. Albo ruszyć pupę albo nigdy nie schudniesz. Nie łudź się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×