Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

monmaria, :papa:

amelia83, ahh, mam nadzieję :***

leży mi kosmiczny rachunek za prąd w domu jeszcze za okres zimowy (ogrzewanie elektryczne) jeszcze niezapłacony, prawie miesiąc po terminie, muszę coś z tym zrobić nie wiem co pożyczki nie weźmiemy bo mamy już 2 na głowie :roll: porażka, będę musiała pożyczyć od rodziny, nie wiem, pojebane to wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leży mi kosmiczny rachunek za prąd w domu jeszcze za okres zimowy (ogrzewanie elektryczne) jeszcze niezapłacony, prawie miesiąc po terminie, muszę coś z tym zrobić nie wiem co pożyczki nie weźmiemy bo mamy już 2 na głowie :roll: porażka, będę musiała pożyczyć od rodziny, nie wiem, pojebane to wszystko

U mnie to samo. Parę dni temu przyszedł dopiero rachunek od grudnia bo im system nawalił-podobno. Z skąd na raz taką kwotę zapłacić w ratach by było inaczej.

 

Wróciłam ze spaceru. Raz runda ze Zgrywusem i Pętelką. Druga runda z Zuzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, u mnie nic ciekawego. Spakowalam się do szpitala. Żeby się odstresowac poszłam do kosmetyczki, ale nie wiele mi to dało. Mam cykora i tyle :mrgreen:

 

-- 13 maja 2014, 19:56 --

 

amelia83, super gratki z większej pensji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, No przecież to jest jakaś masakra,siedzi mi to w głowie i jestem zestresowana :roll: trochę by mi ulżyło gdybym się już z tym uporała, ostatni rachunek zimowy i takie problemy z nim są,nie znoszę zimy i ogrzewania a jeszcze człowiek oszczędza jak może bo przychodziły by pewnie jeszcze lepsze rachunki :cry:

 

monmaria, będzie dobrze, trzymam kciuki :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, No wiem Asiu :***** nie wiem co z tym zrobię,będę musiała to jakoś na raty rozłożyć bo innej możliwości nie ma

 

Anna Maria, Właśnie... :roll:

 

Dobrze,że idzie na ciepło już to będzie chwila oddechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porobiłam notatki z angielskiego. Słówek nie mam dużo do nauczenia na egzamin, ale resztę takie bzdety typu liczebniki porządkowe i główne poprzypominać oraz czytanie dat bo niby pamiętam ale boję się, że jakąś literkę przestawię zgubię i będzie kicha, a mam do tego zdolności. :roll: zamiast shut down teraz widzę przepisałam z tablicy shit down :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, mnie się wydaje że można rozratowac każdy rachunek. Napisz do nich prośbę, opisz sytuacje i jak będziesz splacala raty tzn. termin. Myślę że powinno być dobrze. Przecież im tez zależy aby odbiorcy im płacili. Zaproponuj sama raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×