Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrana tego czegoś z Austrii na Eurowizji i ewidentyny podtekst polityczny w tym konkursie. Dno!

Nic tylko wyemigrować z tej "poprawnej politycznie" Europy.

 

A mnie wkurzają takie właśnie teksty. "To coś" jest człowiekiem, który nic Ci nie zrobił. W sprawie emigracji - to chyba nie problem, prawda? Kupujesz bilet, wsiadasz w samolot i wioo, proponuję wybrać te niepoprawne politycznie, mało tolerancyjne kraje w Afryce bądź Azji. Tak dla odmiany.

jesli kogos wkurzaja takie rzeczy to ino wspolczuc serio polecam wyrzucic tv i cieszyc sie spokojem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że jak bardzo nie byłbym pewny swoich umiejętności zawodowych, to mój szef zawsze znajdzie taką kombinację słów żeby jednym zdaniem zbić mnie z tropu i strącić w odmęty rozmyślań nad tym że może jednak nic nie umiem i nie nadaję się do żadnej roboty, do życia, do czego-kurva-kolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że przez resztę społeczeństwa jestem uznawany za zdrową jednostkę przez co muszę zapierdalać w normalnej pracy za nienormalne pieniądze. "Chory" to jestem tylko jak się przeciw czemuś zbuntuję. Generalnie wkurwia mnie wszystko, wszystko, absolutnie wszystko, chciałbym zdetonować naszą planetę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja pamiec- zupełny jej brak

kompletne wyjałowienie z uczuć

brak jakichkolwiek celów w życiu

moje beztroskie, wieczne małolackie podejście do życia

wyliczenie mojej emerytury na obecna chwile przez ING/przyszło poczta/nigdy wiecej nie wpłace grosza na swoja emeryturę której i tak pewnie nie dożyje..2042rok wtedy bede mogł byc emerytem, koorva tyle lat z chad to ja nie przeżyje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja matka, która ciągle się o coś i kogoś przypierdala. Nawet naćpanego benzodiazepinami wyprowadziłaby z równowagi

boze skad ja to znam... moja potrafi napierdalac 24/7 mimo ze przez caly ten czas czlowiek slowem sie do niej nie odzywa :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×