Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Anna Maria, Mnie dziś ktoś zdenerwował bo coś obiecał i jak zwykle nie dotrzymał obietnicy :roll: też jestem na raz poddenerwowana i zadowolona tą rozmową o pracę, nie wiem jak to jutro wypadnie,mam nadzieję,że będzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, obsługa klienta przez tel informacyjna, dobre to niż nic i pomoże mi walczyć z moimi lękami ;)

 

mirunia, :papa::papa: a u mnie taka brzydka pogoda, szaro ponuro :cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, nie wierm wlasnie , pewnie poki co sie musimy pomordowac:( nienawidxe jak mi ten cukeir spada :( kiedys sobie zmirzylam u sasiadki to mialam 66 tak mi spadl :(

 

 

hania33, to jesli prolaktyna Ci idzie w gore to musiz to unormowac bo beda hece . koelzance poszla tak w gore na lekach i miala non stopem okres a moze tez byc jego brak jesli ona jest wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, chciałam takie ze ściągaczami ale w sklepach dosyć drogie były, przeglądałam jeansy dziś bo trochę mi się utyło, chciałam sobie jedną parę dokupić i akurat te mi się trafiły akurat w moim rozmiarze ;) chciałam też jakiś sweterek ale nic ładnego nie było, już poprzebierane, jutro wszystko po 3 zł to sklep będzie pusty :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×