Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Anna Maria, :***************** hey Kochana

 

 

Ja wrocilamz e sklepikow i bylam naciuszkach kupilam sobie dzinsy za 20 zl calkiem fajne , bardzo aldnie leza w tylku :mrgreen:

 

Kasa mi sie wprawdzie konczy ale w czyms chodizc musze a te jedne co mam juz sa nijakie i prawie do wyrzucenia beda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, no tak wlasnie te poprzednie kupowalam za 60 zl takie no name byly ale calkiem mi sie dobrze nosily kilka lat . ja malo ws podniach chadzam ale no jedna pare miec musze.

 

A te mi sie utrafily w dodatku jakas firma Fhobia :D pasuja jak ulal do mnie pod wzgledem nazwy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym też torbę do szkoły. Podobają mi się z lepszych firm a u mnie używane kosztują 100 zł, chyba porąbało, a nowe kosztują ponad 100 to sobie podaruję, może upatrzę coś tańszego co by się zmieściło A4 i przez ramię.

 

-- 12 maja 2014, 11:57 --

 

platek rozy, Fhobia :mrgreen:

 

-- 12 maja 2014, 11:58 --

 

http://allegro.pl/zegarek-skorzany-bransoletka-retro-motyl-5-kolorow-i4213761143.html taki zegarek sobie sprawię jak osiągnę wymarzoną wage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze muszę pomyśleć co kupię jak dostanę 5 z egzaminu z angola to będzie motywacja jak diabli :mrgreen: no i oczywiście jak wytrwam i zaliczę semestr

postanowiłam sobie kupować nagrody ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, mi też psycholog, ale poprzednia tylko jakoś miałam wrażenie, że nie zasługuję :roll:

 

-- 12 maja 2014, 12:07 --

 

platek rozy, może podpowiesz co bym mogła sobie kupić za tą piątkę. Coś szałowego a zarazem nie aż takie drogie tylko coś co by mogło się podobać, a zawsze żal na taką głupote wydawać pieniądze. Chciałabym zaszaleć. :mrgreen: Może masz rzeczy do kupienia o których marzysz a Ci szkoda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×