Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, to wlasnie o to mi chodzilo o bandzie #### co pija białko robia pompki i podlizuja sie krulowej chuci i niewyparzonej geby,

a co z powiedzeniem KSIAZKI NIE OCENIA SIE PO OKLADCE ???????????

i nadal twierdze ze sporo zalezy od genow przemiany materii itp nie kazdemu to tak samo latwo przychodzi , i mnie arcy denerwuje twoj tok myslenia

ladywind, pokaz swoje bicki w celu rozluznienia atmosfery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne,

ja jak biegałam regularnie to wazyłam 46 przy wzroscie 162, jak przestałm biegac to róznie mi sie waga kształtuje , nie przekraczam 50-ciu, to znaczy biegam,ale rzadko, źle było jak byłam na lekach , po mianserynie przytyłam i byłam przerazona, chociaz podobno nie wygladałam źle wtedy,ale ja i tak byłam przerazona i sie zaczeło masakryczne zrzucanie siłka nie raz na jakis czas tylko niemal dzien w dzien i sie udało, teraz 49 jest i chciałbym 48, bo to moja naturalna waga w sumie,

ale fakt ,ze sporo zalezy od genów, ale od zaniedbania sie tez , jak ktos ma skłonnosc do tycia to powinien byc bardziej rygorystyczny wzgledem diety i ruszania sie, po prostu sytematycznosć,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, napewno, zero agresji poza tym ta juz ekipe z bejsbolami zbiera :P

krul, daj jakis trening skoro jestes w temacie pakowania , zobaczymy czy jak schudne 20-25 kilo to czy wtedy trumna da mi dupy !!!! :evil::evil::evil:

obecnie waze 109 przy wzroscie 190 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, no to wystarczy Ci zrzucić pi razy oko 10-15kg. I serio, będziesz dobrze wyglądać. 0,5kg tygodniowo to pi razy oko 2kg na miesiąc. Zrobisz taką wagę w rok trzymając deficyt. Ja przybrałem ponad 30kg, gdzie jestem ektomorfikiem i musiałem jadać po 4-5 tyś. kalorii dziennie, bo i bez zbędnego ruchu przy nawet 3 tyś. nie przybierałem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, Amen Siostro !

ladywind, za tysiaka to ja juz inna forme spedzania wolnego czasu bym wydumał mam na koncie 6 blach pasi ?????????? :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, każdy ma swoje poglądy , jeżeli Ci odpowiada takie życie to rób tak dalej , warto zmienić coś w życiu i podnosić sobie poprzeczkę , będziesz żałował , że nie zacząłeś wcześniej , amen

bolesne, ale prawdziwe.

A hobbyturysta Ty się tak nie spinaj tylko na spokojnie to sobie przemyśl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, każdy ma swoje poglądy , jeżeli Ci odpowiada takie życie to rób tak dalej , warto zmienić coś w życiu i podnosić sobie poprzeczkę , będziesz żałował , że nie zacząłeś wcześniej , amen

bolesne, ale prawdziwe.

A hobbyturysta Ty się tak nie spinaj tylko na spokojnie to sobie przemyśl.

 

Hobby marsz na siłkę! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, STOKROTNE PRZEPROSINY, PONIOSŁO MNIE TROCHE :angel: LUZIK , ZGODA :great: JUTRO ZACZNE CWICZYC

 

-- 11 maja 2014, 21:04 --

 

ladywind, NA PW TYLKO SKAD PEWNOSC ZE TO BEDA TWOJE CYCKI A NIE BUKI ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×