Skocz do zawartości
Nerwica.com

LAMOTRYGINA(Epitrigine, Lamilept, Lamitrin, Lamitrin S, Lamotrix, Symla)


turkawka

Czy lamotrygina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

94 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy lamotrygina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      69
    • Nie
      22
    • Zaszkodziła
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, niczym nie szło zbić tych objawów. Dzisiaj rano tej dodatkowej setki nie wziąłem i czuję się lepiej. Po prostu będę co tydzień podnosił o 25mg i już. Lamitrin łamie się bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popiół, przed depresją zabezpieczy, ale może pozostać problem z lękami ze stresem, które od zawsze Ci dokuczały - tu powinien być dobry anksjolityczny antydepresant.

Jak dla mnie Twój obecny zestaw jest słaby przeciwlękowo. Na Twoim miejscu spróbowałbym dobrego przeciwlękowego antydepresanta np. wenlafaksyna, paroksetyna + kwetiapina w dawce min. 150mg (celem augmentacji przeciwpderesyjnego działania LPD i celem stabilizacji nastroju)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marian_Paździoch, te wyładowania w głowie mogą byc także po nagłej odstawce paro- to nie cukierki. Dobrze ze lamo spokojnie zwiększasz

Popiół, nie słuchaj elfrida :smile: . Lamo to lek, który chyba najbardziej chroni mnie przed stresem z mojego zestawu, sprawia również, że lepiej śpię. Minus- trochę pogarsza kondycję i przy większych dawkach powoduje u mnie wysypki i lekką eozynofilię, czyli reakcję alergiczną

elfrid, powodzenia z paro, polecam jednak delikatną dawkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstawianie lamotryginy jest bardzo bolesne, przynajmniej dla mnie. Kiedyś uparłem się, że odstawię i będę ciągnął na samej kwetiapinie. Zjechałem z 200 do 150 i byłem w mega, mega dolinie.

Dziś do leczenia dołączam gabapentynę. Widzę, że nie wchodzi w reakcje z lamo, więc może warto spróbować. Wiele osób chwali ją jako dobry lek na wolnopłynący lęk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×