Skocz do zawartości
Nerwica.com

Konkurs Eurowizji 2014


khaleesi

Rekomendowane odpowiedzi

elo, nie musisz mi kochana tłumaczyc co to jest parafraza... chodzi mi o słowo którego użyłaś, za co myślę 99% Polaków dałoby w zęby komus od kogo by je usłyszeli. ;);)

Ale koniec OT... bo dyskusja w tym momencie raczej nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego określenia "Polaczki" albo "Polaczkowie" zauważyłem, że oczywiście zawsze w negatywnym kontekście używją ludzie co przewaznie sie naszym krajem i narodem brzydzą albo conajmniej go nielubią. Antypatrioci :D

 

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się występ kiełbasy nie podobał. Jedyny występ, który mi zapadł w pamięci to szwajcarski, a właściwie gwizdane wstawki oraz skrzypce, które u mnie mają +100 do zajebistości :mrgreen:

 

Myślałe że będzie dużo lepszy kawałek jak zaczął gwizdać a tu wyszło coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pomysleć że kiedyś Eurowizję wygrała ABBA. Osobiście nie cierpię tego zespołu ale chyba jednak trzymał on poziom i wywarł jakiś wpływ na kształt muzyki rozrywkowej, dużo większy niż te pseudogwiazdy które miały swoje 5 minut i zostaną zapomniane w parę dni, tygodni. A Polacy dostali najwiecej głosów widzów w UK, Irlandii i Norwegii wiadomo dlaczego przez liczną emigrację, no ale z Turkami których jest najwięcej i są w prawie wszystkich krajach Europy i tak nie mieli by szans. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO

Eurowizja? Ot tanie show kabotynów, pozbawione jakichkolwiek wartości muzycznych. Poziom Mody na sukces. Coś w sam raz dla Pudelka. 8)

trudno sie z ta opinia nie zgodzic w koncu sami ogladajacy ten euroszajs juz sie pogubili o co im chodzi :D

beka z hipokryzji na potege; wpierw hurr durr ze donatan to prostak i antykatol propagujacy poganstwo i ich wiejskie zabobony a zobaczywszy kielbase ci sami ultrakonserwatysci wepchali go na piedestal jako ostatnia ostoje prawicowych wartosci w tej smutnej zgenderyzowanej europie : DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, no trochę jest tak jak mówisz. Cieszę się, że nie mam już fejsbuka to nie muszę czytać jak się ludzie o to pultają.

 

Cycki świetny pomysł, widać zabrakło do tych cycków brody, Donatan nie przewidział.

 

Ja Eurowizję zawsze oglądam, tak po prostu, bez wielkich oczekiwań, bez spiny o to co nasi, kto komu. Patrzę sobie jak flagi latają, punkty jakieś. Zwykła rozrywka. Dawno się przestałam ciskać o to co jest "ambitne" a co nie. Tylko mnie komentator wkurwiał, bo mówił, które piosenki są dobre, a to nie autorytet dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem sobie o co tyle krzyku i pomijając że to wszystko nie warte przysłowiowego kanu dupy to pan rise like a penis miał już lepszy głos niż nasza słowianka-ale że 13 miejsce dla PL to naprawde sukces(w dodatku sędziowie skrzywdzili),przez następne 10cio lecia ludzie będą to wspominać

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eurowizja to dno, szambo i tony mułu oglądanie i słuchanie tego to obraza dla mojego intelektu i gustu muzycznego. ;)

 

Niestety doszło do mnie że wygrała kobieta z brodą, no ale to "artysta " w sam raz na tego typu konkurs, kobiety z brodą niegdyś robiły kariery w cyrku, a czym że innym są dzisiejsze media jak cyrkiem.

A polscy "artyści" to oprócz ładnych buź i cycków też do zaoferowania nic nie mieli, nie wygrali bo za mało szokowali ;)

 

 

:brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o no wlasnie!^ wiec tym bardziej nie ogarniam tego bolu dupci skoro winner oprocz brody miala przede wszystkim glos zas nasza reprezentantka mogla pochwalic sie co najwyzej cyckami i to tez niezbyt wybitnymi bo nieskromnie uwazam ze sama mam lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem sobie o co tyle krzyku i pomijając że to wszystko nie warte przysłowiowego kanu dupy to pan rise like a penis miał już lepszy głos niż nasza słowianka-

Kszy kszy kszy jaka ładna gra słowna :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Dla mnie w tym roku troll hard zafundowali francuzi. Jako założyciele nie musieli się bodaj kwalifikować (brać udziału w eliminacjach, finał był od ręki), ale piosenka o wonsach się nie przyjęła i panowie skończyli z 2 (?) punktami bodaj

 

[videoyoutube=hWJFfnHNOWI][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×