Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

szanse sa nie duze bo juz mamy wieczor, pamietam ze wczoraj o tej porze byla bardzo ladna pogoda az wybralem sie na wycieczke samochodem za miasto.

Dzisiaj moze odwiedzie znajomych jak bede miali czas no i tradycyjnie o 23 wychodze na parking. A dzisiaj jest Grzegorz 'sercowy" a z nim fajnie sie rozmawia.

A czy pojde do znajomych nie wiem, ze wiadomo czy beda mieli czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, Jestem ciekawa czy odezwą się do mnie z tej pracy :roll:

wieslawpas, Z tego co wiem,ale oglądałam kilka dni temu pogodę to na razie deszczowo i chłodno,mama mi mówiła,że gdzieś tam słyszała,że czerwiec ma być ładny,ciepły a lipiec i sierpień już deszczowy,mam nadzieję,że się nie sprawdzi :why:

 

-- 11 maja 2014, 16:53 --

 

khaleesi, a czemu depakina odstawiona?jak długo brałaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, Aha,pomagała Ci?Ja mam na wahania nastrojów od depresji po lęk ale nie wiem czy to działa :roll:

wieslawpas, też bym wolała,żeby już było ładniej,depresja nerwica i brzydka pogoda doprowadza mnie do siedzenia w domu i spania,nie lubię chodzić w deszczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani :papa::papa: :***********

 

Ja dzis bylam na frytkach belgijskich :D calkiem powiem ze smaczne takie frytasy.

Pogrzebalam w ciuszkach i roznosciach na Kazku.

A pozniej bylam u ciotki bo upiekla ciasto diabetyczne i dzwonila zebym przyjechala sobie wziac je bo to dla mnie ponoc piela spacjalnie. :bezradny: Na szczescie obylo sie bez wiekszych scysji , zmienialam tematy tak jak radzila psycholozka. Ciotka zaczynala gadac o mnie a ja o modzie :mrgreen::mrgreen:

 

Teraz nastroj mi spadl , za oknem pada , smutno , buro i ponuro i ponoc ma byc taki caly tydzien :evil::evil:

 

Zycze Wam milego wieczorka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×