Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Anna Maria, ja też tak się czułam w szkole, zwłaszcza w średniej. W moim przypadku miało to związek z niską samooceną i lękiem przed kompromitacją. Na szczęście teraz, po wielu, wielu latach /wyobrażasz sobie ilu Kasiu :D / pozbyłam się tego...

Trzeba uwierzyć w siebie, to nie jest proste, ale wystarczy dać sobie prawo do bycia takim, jakim się jest-na to też potrzeba czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka płyt których jeszcze w ogóle nie słuchałem bo odłożyłem je na później - szczególnie 30 Second to Mars z poprzedniego roku i Black Sabbath też z poprzedniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Anna Maria, mi bardziej w szkole podstawowej przeszkadzała fobia i niska samoocena choć w 1 klasie liceum tez nie było ciekawie, teraz jest od tym wzg. lepiej moze dlatego ze do szkoły nie chodzę :mhm:/ Aniu to krok naprzód, super :!::brawo: i Kasiu, super, ż pojechałas, ja posłuchałam Ciebie w czwartek i pojechałam do doktor, dziekuje tez działacie na mnie mobilizujązo loveshower.gif

 

-- 10 maja 2014, 22:03 --

 

Emil łowca fotoradarów :mrgreen:

deader, muszę spróbować ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny dzień bez papierosa... i to że w końcu mijaja mysli "ale bym sobie zajarała" :mrgreen:

 

O, to że mija ta duuuża chęć, to znaczy, że jest dobrze, gratulacje. Ja jestem na wcześniejszym etapie bo u mnie te myśli się jeszcze trzymają, ale ciągle walczę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt że biedronkowa waniliowa cola jest 3x tańsza i 3x smaczniejsza od oryginalnej :D

Też uważam, że waniliowa z biedronki jest lepsza; szkoda tylko, że limitowane robią; (ale na szczęście jest w innym sklepie cola czekoladowa, która również jest bardzo dobra).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×