Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, mimo że nie "moja" muzyka, to faktycznie podziw dla kolesi, naprawdę nieźle zmontowane. Ludzka inwencja to jednak czasem potrafi powalić...

 

buka, jak pierwszy raz mi to kumpel puścił to miałem niezły dylemat: trzepać kółka włosami czy zwijać się ze śmiechu, bo ciężko robić te dwie rzeczy naraz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jakiś czas temu skoczył się serial "Jak poznałem waszą matkę" :evil:

Ja oglądałem dość wiernie przez jakieś pierwsze pięć sezonów, ale potem odpuściłem bo moim zdaniem serial się stoczył. Obejrzałem za to specjalnie ostatni odcinek żeby zobaczyć kim do cholery była ta matka :P i uważam że był to jeden z najgorszych finałów serialowych jakie dane mi było widzieć, dosłownie poczułem się oszukany. Ciekawi mnie czy scenarzyści od początku mieli zamysł na tak "oszukańcze" zakończenie czy też w trakcie pisania pierwszych sezonów faktycznie mieli "pomysł na matkę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja oglądam Black Books, właściwie już skończyłem oglądać. Świetny i bardzo specyficzny, jeden z tych kilku seriali komediowych który rzeczywiście był moim zdaniem zabawny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry był :D

 

A może polecić ktoś coś w stylu House of Cards? Jestem fanem tego i nie trafiłem na nic w tym stylu co byłoby na zbliżonym poziomie. A szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może polecić ktoś coś w stylu House of Cards? Jestem fanem tego i nie trafiłem na nic w tym stylu co byłoby na zbliżonym poziomie. A szkoda.

Świetny serial ;) biorę sie niedługo za drugi sezon.

Tak swoją drogą, to się dowiedziałem, że serial powstał na podstawie książki Michaela Dobbsa pod tym samym tytułem.

 

-- 10 maja 2014, 23:43 --

 

Wszystkim polecam "Czarne Lustro", właśnie skończyłem oglądać po raz chyba dziesiąty

Jestem po dwóch odcinkach i nie pozostaje mi nic innego, jak zgodzić się z tą opinia. Szczególnie drugi odcinek był niesamowity, ale pierwszy też utrzymał wysoki poziom. Biorę się za dalsze oglądanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie drugi odcinek był niesamowity, ale pierwszy też utrzymał wysoki poziom. Biorę się za dalsze oglądanie :D

Mi aż ciężko pisać o tym serialu bo uważam go za arcydzieło; ciężko mi wskazać ulubiony odcinek nawet, bo każdy jest inny i każdy inaczej mnie "rusza". Ale zdecydowanie 2,3,4 i 5 się wyróżniają. De facto, polecam drugi sezon oglądać "od tyłu", bo ostatni odcinek jest niestety - dla mnie przynajmniej - "najsłabszy", za to pierwszy z drugiego sezonu (czyli czwarty w kolejności ogólnej) zdecydowanie najlepszy. Oglądając "normalnie" można pozostać z uczuciem lekkiego niedosytu.

 

Na początku roku potwierdzono że nakręcony zostanie jeszcze trzeci sezon i to jest chyba najbardziej przeze mnie oczekiwane wydarzenie filmowe najbliższej przyszłości. Na podstawie trzeciego odcinka Robert Downey Jr. planuje nakręcenie pełnometrażówki. Strasznie mnie to jara, czuję niedosyt "Czarnego Lustra"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×