Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, nawet jeśli nie wszyscy muszą mnie lubić, to nie znaczy, że muszą mnie poniżać przy innych. To było przy większości pracowników mojej katedry, ona mnie nazwała świnią. A z tym profesorem się przyjaźnię i rozmawiamy na różne często dość osobiste tematy, dużo z nim rozmawiam i w sumie chyba dobrze, że mi to powiedział, przynajmniej wiem, komu nie mogę ufać. Właściwie to prawie nikomu. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:papa:

 

Marcin2013, to wracaj szybko do zdrowia i życia :smile:

czarnobiała mery, ale przynajmniej niektórzy są po twojej stronie. I nie twoja wina, że ktoś jest chamem.

 

Postanowiłam, że wyjdę dzisiaj chociaż do sklepu po doniczki.

Trochę mi się kręci w głowie i za wiele siły nie mam, ale zasadziłam "kwiatki" i myślę w miarę trzeźwo i logicznie, spać mi się nie chce.

Może jeszcze główkę umyję i zrobię sobie małą kawę, ale to będzie już ostatnia na dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płatuś, No weź... dzisiaj "tylko" 11 godzin snu, święto we wsi. Ciekawe czy usnę dzisiaj na Eurowizji? :zzz:

Pierwsze 2-3 dni to był kosmos, teraz jeszcze długo śpię, ale mentalnie i psychicznie się czuję bardziej ogarnięta.

 

Bo też próbuję równolegle z lekami usunąć niektóre realne źródła stresu i deprechy, czyli wyjaśnić sobie parę spraw z niektórymi bliskimi osobami, pokombinować coś z pracą/ubezpieczeniem/dokwalifikowaniem, żebym nie była tak uziemiona jak teraz. A im mniej się boję, tym łatwiej mi zrobić niektóre rzeczy.

 

-- 10 maja 2014, 14:50 --

 

6082701c517600fc63f8f9fd869d5009.jpg

Muszę jakoś ładnie przetłumaczyć ten cytat, będzie akurat do podpisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wróciłam do domu. Niby wszystko ok a mi się żyć nie chce :why:

 

-- 10 maja 2014, 15:37 --

 

ale radość moich psysiorków (psiaków) po powrocie bezcenna :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×