Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Srają i szkodzą ale umyslnie zabić zwierzę?

Eee... a na trutkę na szczury wykładaną w blokach też się wzruszasz..? Albo pułapką na myszy..? W czym gołąb jest lepszy od szczura, ładniej wygląda..? Sra, roznosi choroby, a już o tym jak potrafi wkurvić człowieka tym swoim gruchaniem o nieludzkich porannych godzinach w weekend to chyba nie muszę wspominać...

 

khaleesi,

dokładnie i tych psycholi dla , ktorych rozrywką jest polowanie, rozumiem zabic zwierze by zjeśc ,ale zabijac zeby sie zabawic ,dla rozrywki to chore już

Eh, wypaczone macie pojęcie o myślistwie. Cała "zabawa" polega na tym żeby zabić coś do zjedzenia i jednocześnie się przy tym rozerwać. Kobiety tego nie pojmą, to "męska rzecz". Sorry, takie mamy geny po prostu.

 

Na marginesie - śmieszne że tylu ludzi hejtuje myśliwych ale wędkarze są jakoś powszechnie akceptowani, a przecież robią dokładnie to samo - za pomocą narzędzi wytworzonych ludzką ręką zabijają i zjadają niewinne rybki. Myślę że to dyskryminacja. Tak. Ryby są jawnie dyskryminowane. Spychane na margines, bo nie posiadają głosu i nie da się ich nauczyć aportować. Rozpoczynam kampanię "Ryba też człowiek"!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnerwia mnie, gdy ktoś uważa, że ukończenie niszowej uczelni, na której osoba, która nie zdała matury by sobie miała szanse poradzić, to znaczące osiągnięcie.

 

Toć prawda jest taka, że znam więcej ogarniętych osób po niszowych, aniżeli po AGH na którym byłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie jak ktoś kłamie na czyiś temat i następnie zamiast wyjsnić sprawy u żródła idzie plotka dalej przeinaczona na wszelkie sposoby.

 

-- 10 maja 2014, 14:56 --

 

Srają i szkodzą ale umyslnie zabić zwierzę?

Eee... a na trutkę na szczury wykładaną w blokach też się wzruszasz..? Albo pułapką na myszy..? W czym gołąb jest lepszy od szczura, ładniej wygląda..? Sra, roznosi choroby, a już o tym jak potrafi wkurvić człowieka tym swoim gruchaniem o nieludzkich porannych godzinach w weekend to chyba nie muszę wspominać...

 

khaleesi,

dokładnie i tych psycholi dla , ktorych rozrywką jest polowanie, rozumiem zabic zwierze by zjeśc ,ale zabijac zeby sie zabawic ,dla rozrywki to chore już

Eh, wypaczone macie pojęcie o myślistwie. Cała "zabawa" polega na tym żeby zabić coś do zjedzenia i jednocześnie się przy tym rozerwać. Kobiety tego nie pojmą, to "męska rzecz". Sorry, takie mamy geny po prostu.

Na marginesie - śmieszne że tylu ludzi hejtuje myśliwych ale wędkarze są jakoś powszechnie akceptowani, a przecież robią dokładnie to samo - za pomocą narzędzi wytworzonych ludzką ręką zabijają i zjadają niewinne rybki. Myślę że to dyskryminacja. Tak. Ryby są jawnie dyskryminowane. Spychane na margines, bo nie posiadają głosu i nie da się ich nauczyć aportować. Rozpoczynam kampanię "Ryba też człowiek"!

O litości a na fotce wyglądasz na takiego delikatnego na piekno przyrody

Wędkarze to również zło. Zabijanie dla jedzenia ok ale wędkowanie dla rozrywki to niech sobie moczą wędki tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieprzeni rówieśnicy, pierw w roku szkolnym latają do miejsc, o których ja mogę pomarzyć, a potem piszą do mnie, że MUSZĘ im coś tłumaczyć, traktują mnie wtedy jak najlepszego znajomego.

ta, a jak nie mają żadnego interesu to się do mnie nie przyznają, bo znajomość ze mną to wstyd

 

nienawidzę ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham gołąbki bo miałam kiedyś papużkę którą kochałam xD Jedne zwierze na które mama się zgodziła xD Lubisz gołąbki khaleesi?

 

Gołąbki moze sa i fajne,ale jak mi obesrywały balkon i dalej im sie zdarza to mozna miec dosc,

zapraszam do mycia ,

wtedy zobaczysz jak mozna sie zdenerwować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrana tego czegoś z Austrii na Eurowizji i ewidentyny podtekst polityczny w tym konkursie. Dno!

Nic tylko wyemigrować z tej "poprawnej politycznie" Europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrana tego czegoś z Austrii na Eurowizji i ewidentyny podtekst polityczny w tym konkursie. Dno!

Nic tylko wyemigrować z tej "poprawnej politycznie" Europy.

 

A mnie wkurzają takie właśnie teksty. "To coś" jest człowiekiem, który nic Ci nie zrobił. W sprawie emigracji - to chyba nie problem, prawda? Kupujesz bilet, wsiadasz w samolot i wioo, proponuję wybrać te niepoprawne politycznie, mało tolerancyjne kraje w Afryce bądź Azji. Tak dla odmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrana tego czegoś z Austrii na Eurowizji i ewidentyny podtekst polityczny w tym konkursie. Dno!

Nic tylko wyemigrować z tej "poprawnej politycznie" Europy.

Ja tam podejrzewam ze konkurs mógłbyc ustawiony by kobieta z broda wygrała. Wiadomo wszystko dla promocji pseudo "tolerancji" no i oczywiście genderyzmu.

Mnie tez to wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×