Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Anna Maria, to masz przerąbane z tym bratem i jego towarzystwem :bezradny:

 

a jak się czujesz po tym krótkim spaniu?

zmęczona, ale to jak zawsze

 

nie wiem czy mam po co wracać do domu :why:

 

ale dotarłam na zajęcia i to mnie cieszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, Kochana ciesze sie ze dalas rade!!!!!!!!!!!!:*****************

 

 

ja wrocilam ze sklepow i bylam u fryzjerki , i jeszcze poplotkowalam z nia i jakos mi sie lepiej zrobilo.

 

Kupilam sobie zelik w rossku taki pod prysznic z isany za cale 2,49 :mrgreen: w promocji ale zapach obledny truskawka ze smietana i wisnia , zjadlabym go tak pachnie :D

 

Ciesze sie ze mimo lekow tyle zalatwilam.

 

 

I mam botwine!!!!!! Zaraz ja bede gotowala. A na drugie rozowe pierogi z e serem i bananami :mrgreen::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana tez ogarnelas niezle na dzis :yeah::yeah::yeah: :*****************

 

A pierozki tak maja dodatek do ciasta soczku buraczanego na slodko zrobionego a farsz ser zmieszany z bananami :) Pyszne sa . :mrgreen: otwarli taki sklep u mnie z recznie robionymi pierozkami w 18 smakach :D i wzielam do skosztowania takie na slodko ale ponoc sa dobre bo moja ciotka juz jadla od nich 4 rozne i wszytskie jej smakowaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja zawsze piszę wiersze sercem, przynajmniej bardzo się staram

Smutno mi jakoś, parę dni temu zadzwonił do mnie jeden profesor i powiedział, że był świadkiem jak zostałam publicznie oczerniona przez inną panią profesor, która mnie nie lubi. Od tych kilku dni nie mogę przestać o tym myśleć i się zastanawiam, czym sobie na to zasłużyłam i dlaczego ludzie aż tak bardzo mnie nienawidzą. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×