Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

trumna tyle razy uraziła moje resztki honoru i godnosci ze wolalbym siekierka sobie odrabac swoja amurzynskapałe niz miec kontakt public relations z nia nawet gdyby była ostatnia picza na swiecie i od tego by zalezało przetrwanie naszego gatunku :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze korona z głowy ci nie spadła nasza samozwancza krolowo chuci dla niewyzytych zaburzonych knurow, ze ciebie zaczepiałem na forum dla ogarnietych inaczej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba co niektórym brakuje dziewczyny tylko do zwykłego ruchania, a nie po prostu konkretnej dziewczyny do mile wspólnie spędzonego czasu bez samego ruchania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, a co ja jestesm z innej planety badz galaktyki ???? zburz ten mur wokół serce który nas oddziela :P

ladywind, o jaka dowcipna :P pochwal sie gdzie ty wystapiłas :P i jak tam idzie rola swatki :P wygladam podobnie mam 190 wzrostu 110 kilo wagi ciemne kudły i zakola :P a no i bym zapomniał najwazniejszego wielkie serceee !!!! :P

 

 

Ja gdzie wystapiłam? a ja to w tv lokalnej tylko :P No rozmawiałam z koleżanką i musi to przemyslec jak cos dam Ci oczywiscie znac :D

 

Wielkie serce???? :( Chłopie wielkie serce to kardiomiopatia, oj nic nie dbasz o siebie, nic :nono::mrgreen:

 

-- 09 maja 2014, 22:21 --

 

Chyba co niektórym brakuje dziewczyny tylko do zwykłego ruchania, a nie po prostu konkretnej dziewczyny do mile wspólnie spędzonego czasu bez samego ruchania.

 

Ojj jakiś Ty romantyczny Haissem hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×