Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

wysłałam kolejne CV o pracę i zapytanie o szkołę, w zapytaniu o szkołę napisałam,że wolę kontakt mailowy że mają nie dzwonić (boję się gadać z obcymi przez tel) ale już i tak jest jakiś postęp :roll: muszę się przełamać z tymi rozmowami przez telefon :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Nie wiem skąd mi się to bierze :roll: ale ważne,że wysłałam te CV może coś uda mi się znaleźć i może to wyrwie mnie z tej depresji, bo ja już nie wiem co robić :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, a na terapię chodzisz? od jak dawna bierzesz leki, moze ten nowy zestaw zaskoczy?? , ja czekam na terapię, jestem na liście oczekujących na terapie pozn-behawioralna, przechodziłam kilka terapii grupowych i indywidualnych pomagały

od kiedy sie leczysz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, od 2008 roku się leczę, leki mam już jakiś czas, przeszłam serię różnych leków już kiedyś o tym pisałam ;) atarax już kiedyś miałam teraz znowu mam zapisany zobaczymy jak teraz będzie działać, obecnie mam kontakt z moją terapeutką ze szpitala ale czekam na terapię z psychologiem klinicznym, mam iść 4 czerwca na 10:00 rano... terapii przeszłam i grupową i indywidualną i nie pomogły, zobaczymy jak to będzie teraz

 

-- 09 maja 2014, 17:38 --

 

u mnie jest taki problem,że ja nie zawsze mam powód do depresji czy lęku, bierze się z powietrza i nie bardzo wiem w czym terapia ma mi pomóc... :roll:

 

-- 09 maja 2014, 17:42 --

 

a pierwszy atak lękowy miałam w 2002 roku :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, kumam, może akurat te leki pomogą, oby pomogły, trzymam zaCiebie kciuki bighug.gif dojdziesz do siebie, pojdziesz do szkoły/pracy i zobaczysz życie nabierze kolorów kochana, ja tez walczę od dawna od 2001r i przeszłam i różne górki i dołki, depresje ciężkie i stany hipomaniakalne ..ot takie życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Ja też, próby samobójcze, depresje z objawami psychotycznymi, różne cuda się działy :roll: Nie wiem czy z tego wszystkiego da się w ogóle wyjść tak na dobre, moja mama ciągle mnie dopytuje czy coś się dzieje w moim życiu,że mam taką depresję, a ja sama nie wiem co się ze mną dzieje :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, sama siebie nie znam i nie rozumiem zupełnie, nie wiem czego chcę, a depresja mnie wyniszcza z dnia na dzień coraz bardziej i zaczynam tracić nadzieję,że wyzdrowieje bo to się już tyle ciągnie i nawet jak zrobi się lepiej to po to,żeby potem wróciło na nowo :cry: przynajmniej na razie potrafię kontrolować myśli o samobójstwie, chociaż jakiś czas temu już tak źle się czułam,że myślałam o tym częściej, mam 2 antydepresanty, jeden przeciwlękowy i stabilizator nastroju nie wiem co jeszcze mogłabym zrobić żeby to wszystko zaczęło działać,

właśnie sobie uświadomiłam,że wysłałam te cv i już się boję co będzie jak zadzwonią, i jak tu normalnie żyć :why::why:

 

-- 09 maja 2014, 18:23 --

 

nerwosol-men, :papa: co u Ciebie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poczytałam trochę o emocjach i uczuciach. I z przykrością, po raz kolejny, dotarło do mnie, że przyczyna leży w dzieciństwie. Choć sporo pracuję nad tym problemem, nie mogę sobie poradzić z osłabieniem reakcji emocjonalnych, to bardzo trudne. Ale będę nadal pracować...nie odpuszczę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Dobrze,że masz tyle siły w sobie,żeby nad tym pracować :smile::great:

 

amelia83, A gdzie pracujesz tzn co robisz?Jeśli możesz powiedzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, :great:

 

-- 09 maja 2014, 18:37 --

 

Anel92, choć mam już swoje lata, chciałabym jeszcze w miarę normalnie funkcjonować, a nie spędzić resztę życia w szponach lęków i ograniczeń. Może się uda, mimo wszystko i będę mogła innym, potrzebującym, pomóc :D:?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest taki problem,że ja nie zawsze mam powód do depresji czy lęku, bierze się z powietrza i nie bardzo wiem w czym terapia ma mi pomóc... :roll:

 

Anel92, nie wiesz w czym miałaby Ci pomóc terapia? jesteś w niej w ogóle?

 

sama siebie nie znam i nie rozumiem zupełnie, nie wiem czego chcę, a depresja mnie wyniszcza z dnia na dzień coraz bardziej i zaczynam tracić nadzieję,że wyzdrowieje bo to się już tyle ciągnie i nawet jak zrobi się lepiej to po to,żeby potem wróciło na nowo :cry: przynajmniej na razie potrafię kontrolować myśli o samobójstwie, chociaż jakiś czas temu już tak źle się czułam,że myślałam o tym częściej, mam 2 antydepresanty, jeden przeciwlękowy i stabilizator nastroju nie wiem co jeszcze mogłabym zrobić żeby to wszystko zaczęło działać,

właśnie sobie uświadomiłam,że wysłałam te cv i już się boję co będzie jak zadzwonią, i jak tu normalnie żyć :why::why:

 

chociażby w tym co pogrubione, a przede wszystkim najpierw w tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×