Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

dream*, ewentualnie możesz iść do jakiejś poradni zdrowia psychicznego do psychiatry. On też może takie skierowanie dać, przynajmniej ja od swojego dostałem.

 

wiem, wiem, tylko do psychiatry chodzę prywatnie, wizytę mam za dwa opakowania leków, hehe :) skoro już płacę składki to jednak wolę iść po skierowanie do rodzinnego bo za free i szybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dream*, za słabo kochana trzymałaś, za słabo :roll:

oj kurcze, już mi krew do kciuków nie dopływała a tu jeszcze za słabo? :) no nic, trzymam dalej, przecież życię się toczy...

 

dream*, jak trzyma sie Twoja niewidoma psinka ?

 

GŁUCHA! :D a Ty ją jeszcze oślepić chcesz :PPP

Wybacz mi pomyliłem sie, koorva ale zonk :hide:

...jak mógłbym chcieć skrzywdzić Twoja psinkę w taki sposób, prędzej sobie zrobiłbym krzywdę niz jakiemukolwiek zwierzęciu :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj Buka, dobry ten twój kod, moze jszcze jaka kariera Leonarda ci pisana ,

nigdy nie wiadomo kiedy los sie usmiechnie do nas,tylko musisz zacząc pracowac nad statkami kosmicznymi, w końcu niezastapiony mistrz Leonardo zaszczycił nasz umysł rowerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dream*, za słabo kochana trzymałaś, za słabo :roll:

oj kurcze, już mi krew do kciuków nie dopływała a tu jeszcze za słabo? :) no nic, trzymam dalej, przecież życię się toczy...

 

dream*, jak trzyma sie Twoja niewidoma psinka ?

 

GŁUCHA! :D a Ty ją jeszcze oślepić chcesz :PPP

Wybacz mi pomyliłem sie, koorva ale zonk :hide:

...jak mógłbym chcieć skrzywdzić Twoja psinkę w taki sposób, prędzej sobie zrobiłbym krzywdę niz jakiemukolwiek zwierzęciu :smile:

 

Alez jestescie slodziutcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Znowu coś idotycznego palnęłam? :mrgreen:

To nie Ty, to ja ;P (takie tam głupoty popisałem, potem skasowałem, mod przyjdzie to sprzątnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze...wolałabym jednak związać się z kimś bez większych problemów emocjonalnych i bez syndromu sierotki Marysi . Nie mam zamiaru ponownie robić w związku za faceta/mamusię/psychoterapeutę -_-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze...wolałabym jednak związać się z kimś bez większych problemów emocjonalnych i bez syndromu sierotki Marysi . Nie mam zamiaru ponownie robić w związku za faceta/mamusię/psychoterapeutę -_-.

 

Jak ja Cię dobrze rozumiem :uklon: ja w swoich ostatnich związkach tak własnie robiłam, ale ze swoimi problemami musiałam zmagac sie sama:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze...wolałabym jednak związać się z kimś bez większych problemów emocjonalnych i bez syndromu sierotki Marysi . Nie mam zamiaru ponownie robić w związku za faceta/mamusię/psychoterapeutę -_-.

 

Jak ja Cię dobrze rozumiem :uklon: ja w swoich ostatnich związkach tak własnie robiłam, ale ze swoimi problemami musiałam zmagac sie sama:/

 

Amen Siostro!!! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bardzo bym chcial taka /mamusię/psychoterapeutę wielce rad bym był z tego :)

 

Amen Siostro!!! :pirate:

I dziwić się, że coraz więcej pierdół wsród facetów. Kobieta nawet jak ma depresję to jest ...silna, a facet to taka...ciota :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypraszam sobie z tym "Ciotowaniem" ja poprostu jestem neurotykiem i jestem wyjątkowy, jestem jak nieoszlifowany diament tylko trzeba dobrej siostry która temu podoła :P

 

Amen Siostro!!! :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypraszam sobie z tym "Ciotowaniem" ja poprostu jestem neurotykiem i jestem wyjątkowy, jestem jak nieoszlifowany diament tylko trzeba dobrej siostry która temu podoła :P

 

Amen Siostro!!! :pirate:

Czyli mamusia;] która wychowa, pogłasia po główce, zrobi śniadanko, wyprasuje i upierze majtusie... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×