Skocz do zawartości
Nerwica.com

ALPRAZOLAM (Afobam, Alpragen, Alprazolam Aurovitas, Alprox, Neurol, Neurol SR, Xanax, Xanax SR, Zomiren, Zomiren SR)


magdalena

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      186
    • Nie
      22
    • Zaszkodził
      17


Rekomendowane odpowiedzi

No uwierz mi, że pracując jako pielęgniarka przez 72h nie spałam i byłam pobudzona wcale nic się nie działo - byłam dużym zagrożeniem nie tylko dla siebie, ale i dla moich Pacjentów.

Poza tym jak tylko ten lek porzuciłam wszystko wróciło do normy. Nie kazdy może sobie pozwolić na takie skutki uboczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urlop to zazwyczaj alkohol i inne pierdoły, które niwelują dość skutecznie te objawy (szczególnie jak dawki niewielkie). Odstawiałeś na dłużej w normalnym środowisku (praca, itd.)?

 

Gdy ktoś bierze bezno długo działające, codziennie (kumulacja) to owszem, mogą pojawić się objawy odstawienne z całą moca powiedzmy po 2-3 dniach, i wówczas nawet piwko czy dwa wieczorem nie wiele by tu poratowały....

Fizycznych objawów brak, psychicznego uzaleznienia nie wykluczam, cos tam może być na rzeczy, od wszystkiego mozna się uzaleznić, i tutaj chyba mozna by podzielić nasze nałogi i przyzwyczajenia na szkodliwe i nieszkodliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moje ulubione benzo, świadomie się od niego uzależniłem, jest to dodatkowo jedyne benzo które ma paradoksalne działanie antydepresyjne, co jest udokumentowane.

Bo Clonazepam czy Lorazepam działają typowo przymulająco, zaś Relanium jest słabiutkie choć działa znacznie dłużej niż alprazolam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze moje ulubione, bezkonkurencyjne benzo, które znów nieoczekiwanie wpadło mi w ręce. Stara miłość nie rdzewieje, jak mówią - wystarczy połówka 1mg tabletki żebym poczuł się wprost wspaniale, bezstresowo chodził po ulicach i urzędach, zapomniał u lękach, a do tego natychmiastowa elewacja nastroju. Gdyby nie potencjał uzależniający i rosnąca tolerka - lek idealny, dożywotni towarzysz. A tak pozostaje obejść się smakiem. Wielka szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tak, lek-cud, działa antydepresyjnie, poprawia kondycje, kosi lęki, pięknie się po tym śpi, działa na wszystko. Gdybym miał zdiagnozowaną śmiertelną chorobę to bym od razu odstawił wszystkie moje leki i się przerzucił na dobrego xanaxa :P Obecnie staram się trzymać od tego z daleka, ale ostatnio sobie walnąłem strzała :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym spróbował xanaxu, ciekaw jestem jakie miał by działanie na mnie. Z bezno próbowałem tylko klorozepat ale jest słabiutki i czułem tylko delikatne uspokojenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula dlaczego badziew? Toć to jedna z wielkiej trójcy benzo wraz z clonem i lorazepamem?

Nie działa na mnie. Mogę zapodać 1mg i ...niiiiiic, a nie brałam go wdzieśniej. Dla mnie kiszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula - weź alprę, a po pół godziny zapij 2 piwami, na pewno poczujesz... luz.

Nic to, jakbym miała jazdy z odstawienia wenfly to najwyżej wezmę zomirena w dawce 3mg -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może spróbuj najmocniejsze benzo, (choć może być obecnie problem z jego kupnem) flunitrazepam w dawce gdzieś 1,5mg.

Czemu problem z kupnem?

Bo na prawdę zomiren w dawce 1mg/2mg nic mi nie daje. I nie jest to uzależnienie bo nie stosowałam go wcześniej. :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni męczą mnie objawy grypopodobne a mój nastrój waha się od normalnego do depresyjnego. Wziąłem dzisiaj zomiren i początkowo mnie uśpił, ale po tym jak wstałem zacząłem czuć sie bardzo źle. Nastrój poszedł ostro w dół. Czy to możliwe, że zomiren znacznie obniżył u mnie nastrój?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×