Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Nihil6, kambracie widze ze bajere do lasek to masz jeszcze lepsza niz ja :) moze u ciebie powinienem sie zapisac na sztuke uwodzenia kobiet i pua .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, kambracie widze ze bajere do lasek to masz jeszcze lepsza niz ja :) moze u ciebie powinienem sie zapisac na sztuke uwodzenia kobiet i pua .

 

nie rób tego :hide::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, powiedziałbys jej ze ja to reiben tylko po prochach mi tyle sadła skoczyło i zakola sie zrobiły i zdałbym celujaco !!! plus od razu francuz zaliczony na 5 plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, cwaniak w necie pizda w swiecie ! to powinno byc nasze motto , toz ja nie twierdze ze zycie prowadze w stylu tulipana i wygladam jak młody grecki bóg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

turysta możemy cię zdalnie pilotować

 

lekcja 1.image

musisz mieć wyrazisty charakter(jak pan Wiesiek) z nutką dekadencji(jak pan Czesiek),a najlepiej wyrażać się niejasno,co dodaje aury tajemniczości(jak pan Mietek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, ty tez moglabys sie nam troszke pozwierzac, czy greckiemu bogowi moze podobac sie husky ? to chyba nie wypada :)

Nihil6, co to jest te ev i ta ujemna wartosc, kiedy w koncu zaczne kosic hajsy na automatach :) i lapac piatki tak szybko jak cygan monety z fontanny

obiecuje ze porzuce maszynkowy nałog jak zalatwicie mi noc spedzona wspolnie z trumna, hujen i barbituran naraz a pozniej bogata sponsorke.

buka, imidz juz mam Majkel Najt - Nocny jastrząb 8)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, zoofilem jeszcze nie byłem , niepowiem w młodosc zamiast na dyskoteki latało sie czasami z szpadlem na cmentarz , ale o zoofilie jeszcze podejrzewany nie byłem :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×