Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Już miesiąc nie miałam żadnych jazd. Teraz mam na choroby u mojego narzeczonego, szczególnie na czerniaka, bo ma dużo pieprzyków. No i tak się kręci. Poza tym też mam w pachwinie prawej już od dawna (wyczułam we wrześniu, ale pewnie mam od dłuższego czasu) COŚ, jakiś taki twardy, mały tworek, guzek jakiś, niewidoczny, bo jest głęboko w pachwinie. No i tak sobie jest. Nie wiem co to. Lekarz nic podejrzanego nie wyczuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w lewej pachwinie dwa takie guzki lekarka powiedziała że to węzły chłonne ...okazało się że mam jajnik zapalny itp;/ i czułam tam dyskomfort niestety kulki zostały już ....długo ten jajnik nie był leczony i węzły się nie zmniejszyły niestety ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było, najpierw święta, potem wyjazd na urlop majowy, na którym przeszły wszystkie bole jelit, żołądka, kręgosłupa, zeber i czego tylko. I było w końcu normalnie i było pięknie.

Ale, ze w moim przypadku nie może być za długo pięknie po powrocie wylądowałam u dwóch lekarzy (co mnie po raz pierwszy nie uspokoiło) i mam w dalszym ciągu narastający dziki atak lęku.

Nikt nie może juz ze mną wytrzymać, ja też ze sobą nie wytrzymuje.

W końcu umówiłam się do psychologa, bo jak przestaję wierzyć lekarzom to jest juz dno.

Niestety muszę czekać do 26 maja (i to prywatnie). Jeśli okaże się, ze ze mną jest całkiem do d... może podesle mnie do jakiegoś psychiatry choćby po leki wspomagające, bo sama jednak sobie nie poradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tak już te dwa guzki są chyba od października i ciągnięcia tam mam jakieś i boli noga...i nie wiem czy doleczyłam ten jajnik czy nie ;/;/ ja mam po prawej stronie cystę ale jest ona przez skórę nie wyczuwalna ..chyba żeby była musiałaby być spora i czy one są tak twarde to nie wiem. Ja obstawiałabym zwłókniały węzeł albo coś w takim rodzaju .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie cos dopadlo znowu dziwnego. Wczoraj jak jadlam obiad, zrobilo mi sie niedobrze (nie wiem czy nie od kaszy gryczanej),

i od tego momentu ciagle mam mdlosci, otumanienie, i tak jakos koluje im sie w glowie. Nie wiem czy to jakies zatrucie czy co... :-/ ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie cos dopadlo znowu dziwnego. Wczoraj jak jadlam obiad, zrobilo mi sie niedobrze (nie wiem czy nie od kaszy gryczanej),

i od tego momentu ciagle mam mdlosci, otumanienie, i tak jakos koluje im sie w glowie. Nie wiem czy to jakies zatrucie czy co... :-/ ehh

 

Mnie złapało nagle tak 3 tygodnie temu, że kartka mnie zawinęła.

2 tygodnie męczarni i nagle (tfu, tfu!) z dnia na dzień coraz lepiej.

 

Dzisiaj byłem u laryngologa, który stwierdził stan zapalny, odpowiadający alergicznemu.

I ponoć ta moja męczarnia, nie możność chodzenia przez tyle dni to alergia... Tylko na co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piti_88, a wiesz co, cos w tym mogloby byc - bo mi sie to zaczelo niby po jedzeniu, ale przed obiadem sprzatalam, i caly pokoj byl zawalony starymi rzeczami powyciaganymi z szafy... w sumie moze tez jakis kurz i alergia przez to?

 

Ale az karetka cie zabrala? to musialo byc naprawde juz kiepsko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jak biorę antybiotyk jest ok a dziś w nocy już obudziłam się bo mnie przyduszała flegma ..dziś pluję tym ustrojstwen cały dzień;/ tak już 2 msc...kurcze już sama nie wiem co z tym robić mam i taka słaba jestem jeszcze te węzły powiększone i moja temp od paru msc to 35 stopni .....boję się bo przedtem to doprowadziło mnie niestety do szczękościsku ;( bl był niesawmowity wszystkie zęby z lewej strony i cała lewa część twarzy bo od zatok to było a teraz i czuję wydzilinę po gardle jak i od płuc ...trochę kłuje mnie w leweym płucu ale to też od wielu wielu miesięcy ...już nie mam pomysłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś sobie po prostu umieram przez okres... Nienawidzę okresu, nie dość, że przyszedł dopiero 41 dnia to znowu dziś od rana konam... Najgorsze to, że nie mogę się nigdzie z domu ruszyć, bo zawsze mnie biegunka męczy -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie pol roku boli gardlo, a jak wypije piwko to ma$akra, o glutach ciagnacych $ie nie w$pomne :D

i w pachiwnach miliard $ryliard guzow. ale w dupje to mam. Dzownila babka ze $zpitala jakim prawem wypi$uje mejle do ordynatora.... i chyba argument z moich u$t... " bo je$t to mejl oglnodo$tepny?" zbila ja z tropu i przekierowala mnie do innej pani ktora powiedzial ze to moje i w $y$temie juz je$t ok i jak chce moj pe$el na wynikach to mam przyj$c :P Uff wyja$nilo $ie... my$le ze pan ordynator zjebal te niemila Pania i $mród kolo dupy poczula temu z takjim bulwer$em zadzownila xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×