Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ahma, super :) U mnie :/ byłam u lekarza rodzinnego po receptę na moje leki bo mi nie styknie do wizyty u nowej lekarki, potem poszłam do fryzjera. Jestem zadowolona z siebie bo jakoś spokojnie minęła mi wizyta i znienawidzony fryzjer

 

Cześć Anna Maria :papa:

A czemu nie lubisz chodzić do fryzjera?

Ja muszę się wybrać w piątek na obcięcie samej grzywki, bo jak sama obcinam to wychodzi porażka, a wydaje się takie łatwe :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, a czemu Cię namawia ?

 

lucy1979, bo mnie trzęsie zawsze, tym razem było lepiej

 

platek rozy, cześć. ja Ci nie doradzę, pewnie lepiej ale dwie godziny będziesz siedzieć i się nakręcac, masz się czym zając w tym czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak pojade bo jak mam wydawac 26 zl na taxi to wole za polowe tego zjesc obiad na miescie i zajechac w spokoju z kims z kim czuje sie dobrze.

no właśnie ;) i bez pośpiechu bez lęków, że staniesz w korku i nie zdążysz czy innych czarnych wizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja nie biorę benzo i gadam od rzeczy albo milczę odpowiadając tylko na pytania. Ostatnio na komisję wymyśliłam sobie piękną śpiewkę i się pogubiłam w tym co mówiłam i skutek był jeszcze lepszy bo się tak zagmatwałam że wyszłam na bardziej chorą :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×