Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Anna Maria, acherontia-styx, :***************Hey Kobietki :papa::papa:

 

 

A ja nie spalam znow , cala noc mialam myslenice o komisji Zus.

A od rana mam biegunke z nerwow i dusi mnie. I zdrowiej tu czlowieku jak Zus kapie swiadczenia po dwiamiesiace a moj stan po kazdej komisji sie pogarsza na jakis czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nie wykończysz Kochana. Komisje są same w sobie stresujące, a Ty bardziej dla Ciebie bo to jest być albo nie być, także rozumiem Twój stres, ale nie jedno przeszłać więc i z tym dasz radę ;**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK1962, tak, do policealnej, jeżeli do września będę na siłach

 

-- 07 maja 2014, 12:27 --

 

jutro na 15:00 idę do lekarza,ciekawe co powie jak znowu nie zobaczy u mnie poprawy :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja też spać w nocy nie mogłam :? w końcu zasnęłam, ale spałam jakieś 3,5h po czym zadzwonił budzik. Także wyglądam jak zombie.

Jak tak dalej będzie to chyba pójdę do lekarza po jakieś prochy nasenne :evil:

Anel92, a na jaki kierunek chcesz iść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc :smile:

ja dzisiaj mam spadek :bezradny: spalam długo, rano bez chęci, potem kapiel i jakby lepiej :yeah: i romowa z M i jego mamą podtrzymała mnie na duchu i smsy z siostrami, daja i tyle ciepła, wsparcia, dodają otuchy, pocieszają i wogóle bardzo Ich kocham, zależy im żeby mi sie polepszyło... platek rozy, podoba mi się avatar, swietny jest :105:

Anel92, też od wrzesnia planuję szkołę technika farmacjii a Ty wybralas jakiś kierunek, o jakimś myslisz konkretnym?

pale kadzidełka, M zrobił akupy, siedzimy z psiakmi w domu bo pada...a może już przestało.... :mhm:LATEK1962, jak samopoczucie?

acherontia-styx, zle sypiasz? malutko 3 godzinki snu, tym bardziej jak po niedospanej nocy trza do szkoły czy pracy :***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, no niestety ale od jakiegoś czasu kiepsko u mnie ze snem. Co prawda kiedyś często sypiałam po 4-5h na dobę, ale to już nie te lata :P i teraz czuję się jak zombie :roll:

minie pewnie samo za jakiś czas, bo ja już tak mam. Organizm odreagowuje wszystkie stresy w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :great: dajesz radę , ja dzisiaj też wzięłam benzo, bo takie leki miałam w domu, że sie cała trzęsłam i pomogło, teraz jem sobie obiadek i pije zielona oczywiście ;)

mi nastrój depresyjny jakby opadł, jest lepiej a za to nasiliły sie lęki...coś za coś...ale nie dam im się tak łatwo, jutro podjadę do mojej doktor pogadać, może coś zaradzimy, biore seronil od dawna może jego działanie sie osłabiło :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×