Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też śpię po 12 godzin i jeszcze mi miało...ale białaczki chyba nie mam za dobre wyniki krwi a białaczkę jak masz to od razu we krwi to widać , znam dziewczynę ..nie lepiej napisać znałam bo niestety nie żyje nie udało się jej uratować . Zasłabła pewnego dnia i poszła zrobić morfologię po dwóch h labolatorium dzowniło , że natychmiast do szpitala ostra białaczka . Akurat tej choroby raczej nikt nie przeoczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to żeś mnie Kakunia pocieszyła teraz... :( co prawda nie śpię dużo i nie jestem zmęczony, ani blady, ale właśnie się spociłem, tak mi się gorąco zrobiło i mam 37,2 temp. A moja narzeczona na mnie krzyczy, że skoro mam jakąś infekcję gardła, biorę leki od lekarza to chyba normalne że się spociłem albo mam powyższoną temp. Dzizias ... jak byłem dzieckiem często chorowałem, miałem gorączki po 41st, pociłem się w nocy jak nie wiem w tych chorobach i nie wymyślałem sobie nic. To wszystko wina internetu hehe za duży dostęp do informacji naczyta się człowiek o objawach i sobie wkręca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się teraz pocę cały tamten tydzień wyłam w łóżku 39 stopni gorączki bóle wszystkiego dosłownie .....do tej pory flegmę odkrztuszam i wybombiło mi węzły jakby tego było mało a ja i tak mam jazdę ziarnica czy chłoniak o to jest pytanie. Jeszcze swędzenia mam . najlepsze to że mam nowe wezły nad obojczykiem ale nie wiem sama czy chce iść do lekarza czy nie jestem już zmęczona ... dziś mało co myślałam o chorobach a więcej o przyjemnych rzeczach i dobrze w miarę się czułam jakby nie to pocenie zasrane. A ty nie bój białaczki nie masz :) jesteś po prostu przeziębiony ...straszne teras wirusy wszyscy moi znajomi jak nie grypa to angina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę zrobić badania krwi, dla własnego spokoju... Zastanawiam się, czy poza morfologią, OB, zrobić też cholesterol.. niby młoda jestem, ale no nie wiem, z moją dietą różnie bywa i potem mi takie głupoty siadają.. Potem się muszę umówić na testy na nietolerancje pokarmowe, muszę iść do ginekologa i jeszcze dentystę dalej ogarniam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niepokoi mnie moja mama, bo niechce isc do lekarza za nic ....:( przy plewieniu w grządkach już kilka razy zrobiło jej się tak ze cała twarz jej zbordowiała, zawroty głowy niesamowite ze ledwo do domu przyszła :( jak myślicie co to może być ? :( tak bardzo się boję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lisa ja w ciagu jednej sekundy potrafie sobie wkrecic...najstrasznijesza chorobe...pamiatam jak mialam ostre jazdy nie spalam po nocach i juz sie w chustce widzaialam bioraca chemie itd....((:

 

perla86 mnie po porodzie czesto klulo serce...az reka dretwiala...bylam mega wystraszona ze jakis zawal....czy cos...do tego bylam mega oslabiona i poty mnie zalewaly...az do kardiologa poszlam bo sie balam....a koncowke ciazy mialam ciezka...(szpital cisnienie itd....)za jakis czas przestalam o tym myslec i minelo.....a ile ma twoje malenstwo???

 

-- 07 maja 2014, 09:26 --

 

Seeker81 witaj wsrod nas;))doskonale cie rozumiem(((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też śpię po 12 godzin i jeszcze mi miało...

 

Ja też śpię po 12. Wstaję, porobię coś 2 godziny i mogłabym się już zdrzemnąć kolejne 2. Pod wieczór nie umiem dotrwać do końca filmu, zasypiam, śpię jak zabita i budzę się dopiero rano. A najgorzej jak mam okres. Czuję się dziś totalnie zdołowana swoimi chorobami.. taka bezużyteczna i nic nie warta. Wiem, że powinnam coś ze sobą zacząć robić, ale jak tylko mam lepszą chwilę i gdzieś pójdę od razu się zaczyna to chwianie i wtedy już totalnie się załamuję.

Wczoraj wieczorem tak sobie myślałam, bo dziś mój chłopak wyjechał na cały dzień, że rok temu pojechałabym sobie na cały dzień do galerii na zakupy i tryskała optymizmem, a teraz nawet z dojściem do przystanku tramwajowego miałabym problem i chciałabym jak najszybciej wracać. Od roku nigdzie sama nie byłam żeby nic mi się nie działo. To straszne.

Jeszcze miałam dziś w nocy 2 koszmary i obudziłam się drąc gębę na cały głos aż mój chłopak się obudził i przeze mnie biedny nie wyspał. Ma przeze mnie tylko problemy :( Płakać mi się chce na to wszystko.. jeszcze ta przeklęta endometrioza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie mam tak , że cały dzień chodzę jak padnięta przyjdzie wieczór i oczy jak 5 zł i dupa ze spaniem ;/ męczę się do 1,2 czasem 3 ;/;/ Dziś jestem po 5 godzinach snu i już bym spać szła ale wolę nie bo w nocy nie zasnę , Mam dziś takie uderzenia gorąca i pocę się znowu ..a może lepiej napisać że cały czas...W połowie cyklu odrzuciałam antykoncepcje ( neistety dostałam świądu skóry i ogólnie coś było nie tak ) teraz plamię już od ponad tygodnia i słabo mi . Jak myślicie hormony mogą wzbudzić taką wzmożoną potliwość itp...po odrzuceniu anty dostałam normalnie krwotoku jakiegoś ...kurczę już sama nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kakunia - hormony jak najbardziej mogą powodować uderzenia gorąca/zimna i potliwość, także nie ma się co martwić. Jedynie niedobrze, że tak w połowie przerwałaś, mojej narzeczonej gino mówiłą kiedyś że nie powinno się, ale spokojnie od tego się nie umiera, trzeba później przez jakieś pół roku rok dużo bardziej uważać podczas seksu, bo łatwiej można zajść w ciążę.

 

Ja dzisiaj chyba lekko lepiej :) Rozmawiałem wczoraj wieczorem ze znajomym lekarzem, bo ten Biseptol biorę drugi dzień i się wieczorem gorzej poczułem, dostałem niewielką temperaturę, zacząłem się pocić i takie tam, więc mówię zadzwonię zapytam. Koleś jest wyrozumiały, ale trochę się zaśmiał, powiedział "chłopie, lek zaczął działać, organizm zaczął się bronić to normalne że masz temp i się pocisz" no i ogólnie jeszcze z moim dentystą rozmawiałem wczoraj, to moje krwawienie z dziąseł, to mam sobie chorób nie wymyślać, co go odwiedzam to mówi że mam dużą tendencję do tworzenia się kamienia, a że jakoś ostatnio zaniedbałem mycie zębów, to mi się znowu kamień porobił i dlatego krwawią (chociaż od paru dni na szczęście już bardzo rzadko się to zdarza). No ale na wizytę muszę i tak iść z tym żębem co mnie pobolewa, bo moze od niego ta infekcja. Nic zobaczymy mam nadzieję, że mi szybko przejdzie ta infekcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałam ale musiałam ...płakałam tak mnie swędziało ciało i placki czerwone parzące wychodziły na plecach ....teraz mam spokój ....ech no cóż jakaś taka moja uroda dziwaczna ;p hehe/

 

Rwie mnie dziś znowu w lewej pachwinie i promieniuje do lewej nogi oł maj gasz ;p

 

Ja też ma lekkie problemy z zębami ale zaczełam stosować co tydzień na noc elmex ( kupić tylko w aptece można ) taki z fluorem mała tubka starcza na ok pół roku ...trochę jak fluoryzacja w szkole :) ale nie powiem zęby mam lepsze mniej bolą i nie tworzy się tak próchnica,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo je$tem juz w domu.... w domu tez $ie zczailam, ze na badaniach krwi je$t moje imie i nazwi$ko a nie moj pe$EL!!!! a baba gadala co$ ze miala problem z pe$elem, ale to moje wyniki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz $ie za$tanawiam czy napewno moje !! ID Pacjenta tez inne, ale ze z Dermatologii oddział i data pobrania probki moja !!!! i chu* wje co teraz./;/;/ porownama z wynikami z poprzedniego roku i bardzo podobne , kwe$tia 1 lub 2 jedno$tek albo 0.1 czy 0.2.... no ale.... ja wa$ pro$ze... takie jazdy w $zpitlau ?

Plu$ $maczek.... jebnieta za$tawka w $erdu$zku ( na to zmarł moj tato, a ja mialam badania za gówniarza i nic nie wykryli)

i podwyz$zony cznnik reumatoidalny ( tutaj juz moj pe$el i moje ID pacjenta....) Ciekawe czy na durnego jaka$ inna Paula im wt$koczyla i wklepali ją temu a wyniki moje czy to kogo$ innego wyniki... ale bardzo podobne.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, ale ta jebnieta zastawka, to masz to wypadanie platka czy tam zastawki? Bo to ja tez mam, i kilka osob tutaj, i w ogole czytalam, ze sporo osob to ma, ale wiekszosc nawet nie wie do konca zycia. I w sumie wiaze sie to z tym, ze czasem mozna miec czesciej kołatanie czy cos, ale nie jest to niebezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kakunia 8IU/ml dodatni

Nerwa, moj tatao zmarł na serce , miał genetyczna wade zastawki

 

 

 

a co z tmyi wynikami ?@?@????@?@ napi$alam mejla do ordynatora.... zobaczymy czy odpi$ze...

 

-- 07 maja 2014, 18:03 --

 

Cemu nikogo nie ma :( Ja $ie boje :((( ze mnie o$zukali, ze jednak umieram :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka - nie martw się, jak podobne co w tamtym roku, to na pewno muszą być Twoje :) wiem że łatwo mówić jak samemu się ma wkręty ale głowa do góry :great:

 

Ja sam dzisiaj po wczorajszej fazie że to białaczka, ni z tego ni z owego, po przeczytaniu jeszcze raz ulotki tego leku co biorę, wkręciłem sobie że mam zapalenie mięśnia sercowego od tej infekcji bo mnie coś gniotło w mostku dzisiaj, takie niby lekkie kłucie, ucisk jak bym miał zakwasy na mostku, ale godzinna rozmowa z moją mamą przez telefon jakoś mnie uspokoiła, wygadałem się i mi ulżyło trochę, zwłaszcza że mi powiedziała że za dzieciaka się nażarłem z karton tego biseptolu i nic mi nie było. No i ogólnie mnie pocieszyła, że niepotrzebnie sobie wkręcam, bo u mnie w rodzinie wszyscy zdrowi i mega długowieczni są, więc mam dobre geny...heh łatwo mówić hipohondrykowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc robaczki.:) wieki mnie tu nie bylo;) przez nlnawal nauki i obowiazkow w nowej pracy jestem ciagle na wysokich ibrotach i nie mam czasu myslec o chorobach. Ape czasem mnie nachodzi. Ksiezniczka mi przypomniala ze od deoch tygodni mam zrobic badanie na czynnik reumatoidalny i tsh i nadanie moczu. Mam kurde caoy pakiet tych nadan od rodzinnego. Nawet morfologie. Typko ze morfologie robilam ze tak powiem z innrgo zrodla dwa tygodnie temu i nie wiem czy jest dens ja potarzac co cheila. Aeszcze mi wyjda teoche inne wyniki i bedzie znowu jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

$eeker..... u mnie nikt nie zyl ponizej 90 lat @.@ prabacia $Lepa juz chodzila i wogole miala 94, dziadki zyja w$zy$cy maja juz powyzej 75 kazde @.@..... tylko tato, no ale to nieudana operacja.....

No wydaje mi $ie ze to moje bo jeden czynnik zaw$ze mialam wyoki bo przedzial je$t 20-43 a ja mam 41 :))))) i po tym poznalam HGB podobna, re$zytta podobna tlyko biale krwinki z 7 na 5.50 toi chyba najwiek$za roznica...:P mocz taki $am... tylko juz bakterii nie ma :D... a bilurbiny itp i inne to $amo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj cierpię na ziarnicę złośliwą, a Wy? :roll: wkręcam sobie powiększone węzły chłonne na szczęce, choć chyba w tamtym miejscu chyba nawet nie ma węzłów chłonnych, gdzie ja wyczuwam guzki, ale obmacałem szczękę mojej narzeczonej i nic takiego nie wykryłem, miałem nadzieję, że to jakiś element kości szczęki, czy coś... I znowu ciężka noc przede mną, a o czwartej trzeba wstać do pracy. Życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe :papa::papa::papa:

 

ksiezniczkafajnie ze w domu;))czyli co??zdrowa jestes?:)i spokojniejsza,,,,?

 

boberatorziarnica daje wiecej objawow niz tylko powiekszone wezly..przerabialam to;)poty nocne...swedzenie..spadek masy ciala...

pewnie to jakies pozapalne zmiany...glowa do gory;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boberator.....no prosze ja na bank mam ziarnicę;/ dwa pakiety węzłów chłonnych plus węzeł pod żuchwą na moje ponad centymetr dość twardy ...węzeł z lewej strony szyii dość spory tak ogólnie mam jakieś 14 węzłów i co??? no nic lekarz w dupie to ma a ja jakieś uderzenia gorąca mam , swędzi mnie ciało itp....USG brzucha mam normalne i morfologię z rozmazem też ale nie ufam tym badaniom ....nie wiem sama się muszę chyba zdiagnozować bo już rzygam tą niepewnością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ob I crp też mam w normie i wszystko inne ładnie książkowa ..oprócz moczu i zapalenia jajnika co może tłumaczyć akurat powiększone węzły w lewej pachwinie ...a co z reszta i co ze swędzenie i poceniem...już w paranoje wpadam ...w Anglii jak krew masz dobrą to znaczy że zdrowy i koniec kropka nie wiem jak mam tu jakiekolwiek badanie wymusić ..no ale jak nie masz jakiś innych objawów tak jak ja np. to chyba nie masz się czego bać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×