Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, no rozumiem że sprawy materialne są ważne, ale nie po to tylko żeby się innym przechwalać i szpanować. :bezradny: Traktuje nas szwagier z góry bo jest z miasta, a on też wychowała się na wsi później się dopiero przeprowadzili, więc po co to :roll: ale cóż... mentalność nowomieszczuchów i przepraszam za wyrażenie, roboli.

 

dlatego nie lubię Włocka, bo tam dużo ze wsi a uważają się za nie wiadomo kogo, to był awans społeczny dla takich i im w głowach się poprzewracało, a Wlock wcale nie takie duże miasto

 

Kiedyś miałam wydarzenie w zyciu, że ktoś z Włoclawka czytał o mnie wzmiankę w internecie, był komentarz, że "niech jej z dupy nogi pourywają " i coś tam jeszcze życząc kalectwa i śmierci bo " nie cierpi tych wsiochów za wisły"

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, Hania super, to załóż teraz jakieś trampki specjalnie dla niego... tak dla jaj :mrgreen: i idź z szerokim uśmiechem. Niech się coś dzieje :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, rozumie Cię, ale przecież jej nie zmienisz. Ona sama musiałaby popracować nad sobą a wiesz jak to bywa ze starszymi osobami.

 

-- 05 maja 2014, 21:06 --

 

czarnobiała mery, witam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, aaaaa to moze ten bedzie facetem co lubi kobiecosc a nie trampki :D:D

 

 

monmaria, to samo mi psycholog poowedziala ze ciotka powinna nad soba popracowac bo to ona ma problem ale niestety odbija sie to na mnie .

 

 

Lece Kochane na herbatke i na tv oraz wezme chlora bo znow nie bede spala przez moj antydepresant.

Dobrej Nocki :*************Buziaczki i kolorowych snow!!!!!! :papa::papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko chyba to wciąż boli bo jestem wzburzona i do kitu :why: Nie znosze traktowania z góry i o takich ludziach źle myślę, ale jak rodzina to boli :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, eee myślałam, że trampkarz się ocknął i zaprosił... :mrgreen:

To gratuluję nowego kolegi, idź... może ten będzie bardziej na miejscu i delikatniejszy w "komplementach" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, nie no, jak mi się ktoś nie spodoba na początku, to już się z kimś takim nie umawiam. Nawet gdyby się ocknął, to bym już się z nim nie chciała widzieć.

Pójdę, no zobaczymy, mam wielką ochotę się zakochać, jest maj, kwitnie bez i tak cudownie by było mieć kogoś fajnego przy sobie :105::105:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem leciutko wkurzona, bo podpytałam w firmie i okazało się, że w sumie do tego samego i pewnie za te same śmieszne pieniądze zatrudniają ludzi z mniejszymi kwalifikacjami niż ja, ale przynajmniej jest to konstruktywne i racjonalne wkurzenie, bo przynajmniej widzę, co powinnam zrobić.

 

Tak że coś robię, jutro do doktora i jeszcze odebrać papiery z kursu na prawko (bo raz, że będę pewnie na lekach, a dwa, że nie chcę kończyć w tym ośrodku, w którym zaczęłam).

A cieszę się, że idę do lekarza i pewnie mi coś zapisze, bo to zwiastuje zmiany.

 

W sumie się zastanawiam od czego zacząć, bo to jest psychiatra i psychoterapeuta w jednym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kociak przyszedł z wielką sącząca się raną na gardziolku. Rana wielkości dłoni bez palców :why: Przyszedl wczoraj. Brat powiedział, że zapewne tak głodny bo nawet nie z szedł ze Zgrywuniem się przywitać jak to mial zwyczaju.Później go nie widziałam. Pewnie przecierpiał najgorszy ból na strychu, ja nawet nie wiedziałam że jest bo to włóczykij i rzadko bywa w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×